Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на вокалите Ii


CorvusCorax

Recommended Posts

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами и аз съм ТВЪРДО ПРОТИВ "АДАМСА"! (Прощавай CorvusCorax, но това място не знам защо но ми е некомфортно...меко казано!) Айде да бъде ако искате в Хамбара- не съм ходил там но все добри неща съм чувал за него. Ако не- има едно "Кривото" което според мен е подходящо но е малко далече- до СУ е. е все пак както решите...важното е да е по- приятна атмосферата за има повече веселие! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, къде ще можем да си попеем с китарки!!!!!!????????????

 

Нали сме уж певци, няма само сладки приказки да обменяме! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж не върви да пеем в заведение току така. Ако е на някой терен- да ама иначе няма начин... или поне аз в това време не се сещам за такъв! :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за пеене имах предвид да даваме идеи за място, защото наистина в кръчмата не върви много. А ако няма да пеем - все тая къде ще сме. В Хамбара съм бил. Готино е, но не е много за бедни студенти или каквито и да е бедни хора :cheers:. Както и да е, ако кажете Хамабара - там сме. Въпреки това и аз мисля, че ще е добре да може да се поразпеем. Няма ли някакви такива места, които примерна да не са много големи, така че да може да се изсипем и да не пречим а никого с виенето си.

И още нещо. Ако повечето колеги могат да дойдат другия петък, нека направо да презкочим този и да се съберем всички другата седмица. Ако го направим два пъти, ще е много разпиляно и ще сме по-малко хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май съм много нередовна във форума, а пък и нямам особено голям опит като вокал, но вече имам няколко участия, а пък и напредвам доста бързо, така че с радост ще подосаждам на по-опитните, пък току-виж съм научила нещо. Вярвам, че ще е забавно, така че съм ЗА :cheers: !Само кажете кога(в петък предполагам) и къде!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако повечето колеги могат да дойдат другия петък, нека направо да презкочим този и да се съберем всички другата седмица.

Мисля, че ще е най-добре, и на мен ми е по-удобно, а и има повече време да си подредим нещата, така че да сме свободни максимален брой хора. Значи, решаваме, събитието ще се състои на...

17.03.2006г.

...само че КЪДЕ?!? Ако решите за Хамбара - Хамбара ще е. Само някой ще трябва да ме заведе :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Скъпи колеги, направо съм възхитена от колективната проява на разбиране относно деня на срещата :);) Дано промяната да не възпрепятства други пеещи сърца. За Хамбара ще трябва да се ослушваме да няма някое частно мероприятие, че такива неприятни съвпадения стават понякога.

Редактирано от qbodp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За такова неприятно съвпадение можем да се застраховаме, като някоя добра душа (от нашите) провери предварително? Можна?

 

@qbodp,

Много се радвам, че ще можеш и ти да дойдеш! Имаме да ти се реваншираме от миналия път ;)

 

 

@musicman,

Официално и пред целия форум си поканен на срещата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За такова неприятно съвпадение можем да се застраховаме, като някоя добра душа (от нашите) провери предварително? Можна?

 

@qbodp,

Много се радвам, че ще можеш и ти да дойдеш! Имаме да ти се реваншираме от миналия път ;)

 

 

@musicman,

Официално и пред целия форум си поканен на срещата ;)

Шефе, ко стаа са, ще се пее ли и ли не? :think:

 

Така, де, уж певци сме! :P

 

;):lol::lol::lol:

:lol::lol::):)

 

Октет Полифония

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Нали за това е сбирката ;)

Да пеете  :D

Уви, май само ще се пие... :beer::beer::beer::beer::beer:

 

Нямам нищо против, наротив, ама нека го направим на място, където ще ни разрешат да подрънкаме и попеем. В техен интерес ще да е, тьй като ще се застоим повече, а и оттам оборотът на заведението ще нарасстне!

:D:no::no::cheers::no:

 

 

:singer::singer::singer: : :singer::singer:

 

Антифонен квинтет Полифонийски

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.