Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на вокалите Ii


CorvusCorax

Recommended Posts

Рафо, да вземете да сложите едно емотиконче много изчервяващо се, та да не се хабя да пиша много след подобна изцепка, че вече ми стана навик... Даже, честно казано, беше ме страх да предложа тази среща - няколко колеги-вокали ме бяха питали още преди месец няма ли да има вокалска среща, но мен бе беше страх да не стане като в приказката за лъжливото овчарче... Но този път обещавам да дойда, и то навреме!

 

 

 

 

Антифонен квинтет Полифонийски

:godbless: Обясни го това, че с тоя пилешки мозък нищо не разбирам...

 

 

 

А иначе... и на мен ми се пее :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Рафо, да вземете да сложите едно емотиконче много изчервяващо се, та да не се хабя да пиша много след подобна изцепка, че вече ми стана навик... Даже, честно казано, беше ме страх да предложа тази среща - няколко колеги-вокали ме бяха питали още преди месец няма ли да има вокалска среща, но мен бе беше страх да не стане като в приказката за лъжливото овчарче... Но този път обещавам да дойда, и то навреме!

 

 

 

 

Антифонен квинтет Полифонийски

:beer: Обясни го това, че с тоя пилешки мозък нищо не разбирам...

 

 

 

А иначе... и на мен ми се пее :huh:

Антифонно пеене се казва в източната църковна музика, когато един хор се раздели на две части и се разположи на двата клира на храма, крайния ляв и десен ъгъл пред олтара, като се редуват в пеенето на литурчините песнопения и по този начин се получава чудесен ефект на застъпване и на ехо..На моменти пеят и заедно. :D:D:D:blink::beer:

 

В църквата отдавна са измислили стерео звученето.

:godbless:

 

проф. д-р Полифонович :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз знам кво значи (малкия мозък вече беше успял да побере тази информация)... Ма не разбрах ко прайка в поста ти... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И то безплатна... Ама такива са вълците в бизнеса ;)

А гаргите да си траят, че сиренцето ше падне! ;):no:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно в петък на 17.03 е срещата, а? Ама къде е въпроса?! :headbang: :wall:

Според мен такова заведение няма където да можем да пеем свободно и да не изядем по някоя... :killyou: Ако искате да се видим ей така да "поразлафим за нещата от живота" както се казваше в едно предаване, а пък като се постопли да направим една "външна" среща и тогава да пеем и да пием и каквото дойде... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ДА, срещата ЩЕ БЪДЕ на 17.03... И май наистина няма да може да се пее, но пък ще е добър случай да уточним кога и къде вече ще може... Доколкото разбрах ще сме в Хамбра???

 

А иначе, за запролетяването - май се оказа грозна инсинуация на Баба Марта! Само ни излъга, че за тази вокалска среща няма да мръзнем, ама нейсе. Какво пък, очаквам добре да се сгреем, пък и знайно е, че в добра компания на никого не му е студено :D

 

 

Хайде да се преброим - кой ще дойде и кой ще съжалява, че не е дошъл след това?

 

Аз съм там на 100% !!! :cheers:

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз не го знам къде е, така че някой ще трябва да се заеме с извождането ни до там. И само не ми казвайте къде е и да си го търся сам. Хич ме няма с Кампуса (то нали беше там?) и всеки път като ходя до там се губя... Така че...

 

А вие продължавайте да броите:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като няма да се пее да дождам ли въобще? :think:

 

Хайде от мен да мине, ще намина, пък ще си пея наум. :cheers:

 

 

 

Снизходителния Полифон

 

 

 

пп

 

 

А може би апокалиптичната птица ще вземе да почерпи по сиренце като компенсация? :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.