Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на вокалите Ii


CorvusCorax

Recommended Posts

Колеги вокали, запролетява се, слънце грее, кокичетата прецъфтяха... Крайно време е да се съберем! Това обсъждахме на вчерашната общофорумна среща с останалите певци, дошли да отсрамят вокалната част - няма да ги изреждам по имена, то се знае кои сме. Там след гласуване дали да се съберем в идните една-две седмици, резултатът е следния:

МНОГО "За"

НЕ'НАМ СИ КОЛКО "Въздържал се"

"Против" - И ДА Е ИМАЛО НЕ СЪМ ВИДЯЛ

 

Следващата статистика, която иде да изложа, недвусмислено сочи, че най-голям процент от певците живеят (или често бродят) из китния столичен квартал Борово или предградието му - Красно Село. Това е намек, че може да се разберем мястото на срещата да е някъде наоколо, та да ни е безобразно лесно (на повечето) да се приберем, тръгвайки си рано (...) на следващата сутрин.

 

Статистика за деня на срещата не съм правил още, така че добре е да споделите кога имате удобност за събиране с останалите Пеещи.

 

 

И като финал на този поуст, заявявам отговорно, че очаквам подкрепа и (естествено) явяване от всички, които напоследък съживяват иначе тихичкия ни раздел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

*) аз съм от ЗА-тата :)

*) съм и от живеещите в Борово :)

*) ден - всеки Божи след 19 (за района на Борово) или мааалко повечко, ако сме на друго място :)

 

ами, това е.... просто да си кажа ;)

 

айде....

Редактирано от Elly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми... аз не съм мноо редовен напоследък, ама бих дошъл. Предложението ми е за петък след 19.00... ако е възможно някъде по центъра, щото изброените квартали хич не ги познавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

И аз съм за, обаче да е в центъра, моля! Айде в петък и на мен ми се струва прилично! :) След 19:00 е добре!

Редактирано от toshevski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де, в центъра ще е:) Аз за петък съм навит, свободно ми е, пък и е възможно най-скоро. Може да резервирам "Адамса", без да се наложи да предплащаме, така че ако там и тогава ви е удобно - признайте си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само пействам това, за да стане публично:

 

 

 

CorvusCorax (07:42 PM) : Какво предлагаш, вместо Адамса? Някоя не-дупка, в която да се съберем?:-\

Bleys (07:43 PM) : има доста прилични заведения по центъра:Трол-а,дон домат и подобни

CorvusCorax (07:43 PM) : прилични предполага пълни

CorvusCorax (07:43 PM) : пълни предполага резервирани

Bleys (07:43 PM) : Адамс-а е дупка

CorvusCorax (07:43 PM) : резервирани предполага предплатени

Bleys (07:43 PM) : и то от най-големите

CorvusCorax (07:43 PM) :предплатени предполага рпецакня за предплатилия

CorvusCorax (07:43 PM) : пу да не съм аз!

Bleys (07:43 PM) : напомня ми за Хелоуийна бог да го прости

CorvusCorax (07:44 PM) :добре, ако имаш някакви идеи-давай:-)

Bleys (07:44 PM) : де да знам - мога да се прежаля и за адамса

Bleys (07:44 PM) : :/

 

 

 

За да не се налага да се прежалва човека, дайте и вие някои идеи. Аз предложих Адамса, защото там съм сигурен, че ще има къде да седнем, тъй като се познавам със собственика и персонала и мога да издействам да резервираме без да предплащаме. Другия вариант е кръчмата, в която по принцип си правим форумните срещи (конюшната в Лозенец - пак е дупка, ама пак може да не резервираме). Може и да има и трети, и четвърти, само че аз не знам, така че кажете вие:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петък, мисля е най-добър вариант. След 19 часа - също. Адамс - не.

Съображенията: в Адамс имат навик да се събират една симпатична "групичка" малки металчета, които вдигат шум и съвсем леко дразнят.

Няма да е лошо да измислим, къде бихме могли да се поразпеем малко вместо да си обясняваме, кой какви висоти хваща и как. Това ще е проблемно, защото времето ще се скапва и градинка-парти няма да е удачно решение.

Давайте идеи, защото аз съм безидеен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е светотатство!!! Как така си безидеен бе, термит? Може по старата система - на попа, половината ни връзват и накрая няма къде да седнем... А може и не, а? Ясно, няма да е Адамса, щом не ви кефи. Ама големи сноби станахте! Хайде решавайте, че аз нямам повече идеи, а и да имам - кво значение... Чакам ви, аз си казах моето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже сезирате мнения...

 

За мястото съм без претенции, щом ще е след 7 вечерта :)

 

Ама точно този петък ли? Тази седмица ни измъкнаха четвъртъка под носа и по изключение ще репетираме точно по това време, до 10 рм :greenangel:

 

Така че... швъ замолъ да планирате още от сега следващата среща, ей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз се сещам и за един съфорумец от Враца, който също ще иска да дойде, но не е предупреден и може да не успее за толкова скоро... Така че, добре е наистина да планираме и нещо за по-нататък във времето:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно предложение от мен, нищо че не съм вокал. Защо не пробвате Хамбара. Едно приятно местенце точно до Лонг Джон (до Седмочисленици), което е приятна артистична дупка с интересна атмосфера, и в което рядко има досадници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вокали, запролетява се, слънце грее, кокичетата прецъфтяха... Крайно време е да се съберем! Това обсъждахме на вчерашната общофорумна среща с останалите певци, дошли да отсрамят вокалната част - няма да ги изреждам по имена, то се знае кои сме. Там след гласуване дали да се съберем в идните една-две седмици, резултатът е следния:

МНОГО "За"

НЕ'НАМ СИ КОЛКО "Въздържал се"

"Против" - И ДА Е ИМАЛО НЕ СЪМ ВИДЯЛ

 

Следващата статистика, която иде да изложа, недвусмислено сочи, че най-голям процент от певците живеят (или често бродят) из китния столичен квартал Борово или предградието му - Красно Село. Това е намек, че може да се разберем мястото на срещата да е някъде наоколо, та да ни е безобразно лесно (на повечето) да се приберем, тръгвайки си рано (...) на следващата сутрин.

 

Статистика за деня на срещата не съм правил още, така че добре е да споделите кога имате удобност за събиране с останалите Пеещи.

 

 

И като финал на този поуст, заявявам отговорно, че очаквам подкрепа и (естествено) явяване от всички, които напоследък съживяват иначе тихичкия ни раздел.

мисля че идеята е добра,за петък.Само това заведение как да го измислим.....значи аз споделих онази ве4ер за 1 заведение в студ. град-"Рибката"-с рибни специалитети...и мноооого :P:P:) ,единствения проблем е че не е много голямо, но пък смятам,че и ние няма да сме колкото римски батальон :greenangel:(малко,но качествени :) ).Да не забравям музиката е рок,макар и по комерсиални неща ....но пък си е предимство :P .Така че ако ви интересува мога да говоря със собственика,но ми пишете максимално бързо да мога да реагирам......ще чакам отзиви:read:......айде от мен чао засега :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.