Jump to content
Българският форум за музиканти

Kurzweil K2500r


lookaway

Recommended Posts

Здравейте колеги!

 

При мен се случва следния проблем - работя с посочената горе машинка на KURZWEIL и към нея за момента е включена миди клавиатура Evolution mk461c, но проблема ми е, че не мога да сменям блендите от клавиатурата, а трябва да го правя от модула. Гледах в ръководството, но нищо не намерих относно такива проблеми.. не че нещо ми пречи да ги сменям от модула, ама с моята custom стойка само го удрям като се въртя и искам да стои някъде на земята или нещо от сорта.

 

П.С.: Другите контроли от клавиатурата (Standart CC) си работят нормално, volume, pan, expression, modulation и т.н.

 

Благодаря предварително! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе и аз много се чудих, ама то закво иначе ще е останалата част на раздела :girl_cray2: ако съм объркал, се извинявам...

 

Ще помоля, ако мястото не е тук на темата, да бъде преместена :D

 

Поздрави!

Редактирано от lookaway
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се чудех :) Засега остава тук, ще помисля още дали не можем и за темите с различни проблеми да направим нещо или направо да преминат към онази тема, защото в този форум би било добре да говорим повече за свирене, отколкото за технически проблеми или избор на свирки и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам си намерих някакъв вариант :) на модула на 16-те канала нагласям почти всички бленди, които ползвам, като си оставям 1 канал "работен" (на който ползвам повече от 1 бленда) и така тях поне мога да ги сменям от миди клавиатурата. Но все пак, ако някой колега се сети, как може да избегна това нещо с каналите и да спре да ме боли кръста да се навеждам до модула ще е супер по-добре ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.