Jump to content
Българският форум за музиканти

Продават ли изобщо Suhr Pickups в БГ


Mr.G

Recommended Posts

От известно време съм луд фен на Guthrie Govan(който не го е чул да се заеме бързо) и искам да си купя neck suhr pickup като неговия ,но колкото и да ровя в нета не откривам дистрибутор за нашата мила родина.Ако някой има знания по въпроса нека ме открехне.Благодаря предварително.

И чуйте Guthrie

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, не може ли някой ако знае просто да отговори. Защо трябва непременно някой да се прави на остроумен и да се започват идиотски заяжданици. Така е в 90 % от темите. Все пак това е форум на музиканти и все си мисля, че сме малко по-духовни и издиганати хора...

Простете ме за спама, но вече не се издържа !!! :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма.Някой продаваше техни адаптери скоро във форума,но се продадоха.Пиши им и при желание от твоя страна ще ти пратят.

Редактирано от рахата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ти е отговорил, че в Б-я няма но това е без никакво значение в 21 век сме поръчай си през нета.

А иначе аз имам 2 Suhr, единия е въпросния модел на Guthrie a другия е Custom Standard с JST Aldrich neck pickup и ми харесва доста повече от въпросния JST SSV, но това разбира се си е само мое мнение. Имаи навпредвит че Guthrie модела е изцяло от махагонов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма.Някой продаваше техни адаптери скоро във форума,но се продадоха.Пиши им и при желание от твоя страна ще ти пратят.
Да,продаваше ама ги купих :girl_witch: - опитай в Ибей - втора ръка идват някъде на 60-70% от магазинската цена там.Успех!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.