Jump to content
Българският форум за музиканти

Scott Henderson's Dolemite Jam


ultramega

Recommended Posts

Въодушевен от един кавър в раздела"Видео" на форума , потърсих трак за джем върху тази тема из нета , но без успех.

Наложи се да си направя сам :dance:

В крайна сметка доста се различава от оригинала, да не казвам че няма нищо общо, но в общи линии е по темата.

 

 

Качвам два варианта:

 

С основните рифове на китара изсвирени (доста ляво) от мен :)http://www.4shared.com/audio/R-nuuD9p/dolemite_jam.html

 

И такъв без : http://www.4shared.com/audio/w8QUKe0d/dolemite_jam1.html

 

 

Надявам се да ви хареса предложението за джем и да има включвания!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) ,много готино си го направил :pray: ,за мое съжаление изобщо не ми се отдава такова свирене,иначе бих се пуснал ..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау.... отличник! Много е хубаво ;) Аз ... това няма да мога да го джемна, много бих искала и ми е много любимо, може би по-натам във времето. Ще следя темата с удоволствие, но сте съвсем малко тези, където ще се справите, пък след някои от вас просто няма смисъл да се свири...

 

Поздрави!

 

:pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде, джем да става, кой колкото може ;)

То ако се изисква перфекционизъм аз не трябва да припарвам никога до тоя раздел ...

 

 

Междувремено пускам вариант с брас секция - http://www.4shared.com/audio/1r-YOX0u/dole..._jam_brass.html

 

Извинявам се за клаксоноподобния брас, ама това е положението- миди звуци :pray:

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ultramega,хайде да пуснеш вариант с брас секция,но без китара,така май е най-подходящо за китаристите(99 % от джемърите) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Разбира се , ето заповядайте : http://www.4shared.com/audio/WMdvtJSV/dole..._no_guitar.html

@ kolio_k , ти вече си го джемил това и то с истински як бенд , но ако направиш едно от твоите бързи домашни видео клипчета да зарадваш феновете тука ще е гот :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друже, за теб винаги :) , макар и да бях решил да участвам по нарядко и джема

 

th_Video22-1.jpg

 

Само дето драйвера на саундкартата ми се прави на луд и записва на моно с телефонен саунд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ти гледа саундкартата, саунда е важен :) (И той е супер, при все записа. За свиренето хич не говорим - ама изобщо). :bravo::surprise::greenball::pray::):bravo:

 

Станало е направо по-гот (по-Скот) от SJO-версията, бе!

 

Хайде сега следващите - малко встрани от тая посока, за по-интересно, а?

 

:surprise:

 

П.с. И да не пропусна да изръкопляскам на ultramega за аранжиментчето!

Редактирано от Бицев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за включването(още повече щом принципно си възнамерявал да участваш по нарядко , но въпреки това... ) :thumbs_up:

Свириш страхотно и винги ми е кеф да те слушам . Жалко че с гледане, не се прихваща много :)

 

Хайде останалите, не се ли надъхахте ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ultramega, готино си го барнал тоя трак :P

 

Кольо, пак си безпощаден, много яко свирене и звук (макар и моно :) ). Трябва да джемиш повече, а ние само да си слушкаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за готиния избор на автора и усилията които е положил. :rockon: (Парчето не е никак лесно)

 

Това е първото парче на Скот Хендерсън, което чух пред няколко години и още от тогава исках да го свиря някой ден и чак сега това се случи ТУК

 

Поздравления на Kolio_K за готиното начало на джема, аз още от видеото с бенда което беше пуснал се

изкефих много :greenball:

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ ДОбре си се справил, втората част особено :) Благодаря ти че се включи :)

Съвсем скоро смятам и аз да запиша ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно от любимите ми неща форевър! Бях преди време се включвал в джем на Занев с този невероятно красив риф на Скотт, ако намеря време ще се включа след морето че заминавам далеч от софия в посока черноморието :thumbs_up: ултрамега бравос май френд наистина жесток избор :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Приятно изкарване по ченоморието :thumbs_up:

 

Ето и едно скромно солце по темата от мен : http://www.4shared.com/audio/iMBtQ4yf/dolemite_jam_solo.html

Не е никак избарано, но толкова си мога :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.