Jump to content
Българският форум за музиканти

It's In My Blood


Recommended Posts

Най-новото ми изчадие - http://www.soundclick.com/bands/page_songI...;songID=9493099

 

Дано ви хареса поне малко :)

 

Чувате Ibanez APEX2 + Amplitube 3; Addictive Drums и малко Reason 2.5(по-стар е от мен, май :greenangel: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йеа! Преобладаващата тема ми навя някакъв по-ранен Тексчърс, незнам що;р Иначе готина прог атмосфера си заформил. :)

Китарките с тоя софтец мисля и по-добре са можели да звукнат, ама не ме слушай, аз и толкова не мога. :greenball: Колко трака са китарите? Звучат ми много "в средата". Ако са 2, аз бих ги сложил хард ляво/дясно.

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 трака, по 62% ляво/дясно

А какво не ти харесва у саунда?

 

П.С. Мерси, де :)

Отивам да чуя Тексчърс :greenangel:

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Соло барабана и чинелите, като семпли и динамика. Нямам личен опит с Адиктив, но каквото съм чувал, никога не ми е харесвало.. На китарките незнам импулс ли редиш или ползваш симулациите на Амплитюб, може би има по-добър избор. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер здрав звук имат китарите, прекрасен е просто! Брабаните имат вповечко ревърб, и касата е с много отглехване, май ̀и трябва cut. всъщност може би само касата е причина да ми идва вповече тътена. Виж на клавирите можеше да ги дръпнеш назад в повечко ревърб.

Много свежарско, ала Keith Merrow, Chimp Spanner и целия джент-метъл. :)

Малко насечките се разминават с китарите и барабаните, освен ако целенасочено не си искал да избягаш от изравняващ ритъма чинел (китаец, сплаш или фус).

 

Баса, макар че не се откроява такъв потъва в тътена на касата. За нея споделих мнение. Усеща се реденоста на барабанните семпли в midi-то, ама няма начин. Аз те разбирам кво си искал да направиш и имаш моите поздрави! Страхотни идеи за рифове. :D

 

Виждам, че не си слушал основни банди в стила ето малко насоки:

Cynic (може би идейните бащи на стила) + късните Meshuggah

Textures (името им е от песен на Cynic)

Tеsseract

Bulb

Animlas As Leaders

Cloudkicker

Vildhjarta и още доста банди в стил Djent. :bravo:

Редактирано от Fractal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко парче! :rolleyes:

Звук няма да коментирам, щото съм пълен профан в това отношение, но композицията ме кефи! :thumbs_up:

И не обръщай внимание на разни дървени философи, които се регват тук за емнайсти път, никога не чухме от тях нищо, ама за сметка на това знаят повече от всичко и не могат да стоплят, че са нежелани в този форум...

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Mерси, радвам се, че ти харесва! :)

 

Касапин ,математик, вишист,фен си ти брат.

 

Абе само полувисше имам и по математика бях много зле :thumbs_up:

Ама дано това означава, че те кефи :P

 

Много свежарско, ала Keith Merrow, Chimp Spanner и целия джент-метъл. :)

 

Мерси. Всъщност никак не гоня Djent-звук. На Merrow съм фйен - аз заради него започнах да си правя инструменталчета...

 

Виждам, че не си слушал основни банди в стила ето малко насоки:

 

Ами добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.