Jump to content
Българският форум за музиканти

Bossa Dorado


zwero

Recommended Posts

Тракчето е около 9 минути...

 

http://www.4shared.com/audio/n2ZBU8Pg/BossDorado.html

 

Акустичното ми включване е около 2 минути. Простете за страничните шумове в началото... някой в къщи се разпя :girl_cray2:

 

http://www.4shared.com/audio/bPMP3z9y/bossa_dorado_jam.html

 

Метъл джемчето може и да остане празно, но тук трябва да има мераклии :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино "джипси" си барнал :rocker::thx: за бързото включване :)

 

п.п. Солото на първия ми вариант се чува по силно, така че втория пост ми се струва малко излишен :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Абе как се свири т'ва?

 

http://soundcloud.com/ivan-5/bossa-bossa

 

Бате Zwero,каква ти е китарата на теб?И с какъв микрофон записваш?Нещо преамп,ала-бала,трябват ли такива работи?

Аз си купих един от ибей за 3 паунда и го ръгнах в дисторшъна. :music336:

Левела до дупка,драйв на нула.Ама слабо лови,трябва да се чекна като маймуняк с китарата за да съм близо до него,па и стойка нямам...

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Нещо се е прецакал линка. От записи с микрофон не разбирам нищо. Измъчвам се с един микрофон на Behringer С-1 и миксер Phonic MU1202. Орязвам високите и басите и слагам компресор. Без компресия при мен се чуват само високите и звучи отвратително. Китарата е Кремона над 20 годишна с доста изкривен гриф... общо взето забавление :) Ето един линк как се свири това.

 

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ихаа,този Joscho Stephan забива здраво!

 

Линкът ми го отваря нормално,не знам що така при тебе не ще.Пък и аз съм го изсвирил малко като камилар - флегматично и дехидратиращо.

 

И мойта китара е Кремона,ама май е от делукс серията,щото грифа е прав. :) И е с найлонови струни.

Микрофонът ми е детски,ама тия за възрастни са много скъпи. :)

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:thumbup: ^ Разкошна китарка си забил, а би ли опитал с този тембър, двуглас октави или просто изсвири някои части от мелодията в най-ниския регистър! :greenangel: Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е толкова трудно,ама трябват много упражнения.Наистина много.

Аз съм избягал изцяло от мелодията,защото не знаех,че вече е измислено и изсвирено,та да си направя труда да го чуя. :rolleyes:

И с Гери Мур така стана.

 

I'll use google before playing stupid music.Обещавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, чак зор е силно казано, но все пак не е като да свириш блус и рокендрол на три акорда :D

 

:) п.п. Абе като гледам как свири тоя Joscho Stephan (и други) тая боса, е силно казано че изобщо съм свирил нещо по темата :recourse:

 

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) предполагам като всичко друго зависи с кое си свикнал повече... :)

Басът в бекинг трака ми идва неестествено спънат, иначе е добра идея за джем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.