Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Много готин припев :hysterical:

Като го чух двете неща, които ми хрумнаха бяха "Евровизия" и "Петер'с Поп Шоу". :girl_witch:

На мен езикът не ми се стори странен, някак си не ми липсва значението на думите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да, определено, в частност Berndutsch :bravo:

 

Вяра, и аз не разбирам много думите, но иначе и аз мисля, че парчето е приятно. :recourse:

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добро парчето,напомня саунда на 80-те години /U2 :bravo: /.Перфектно композирано и изпълнено - браво!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cool ! Готино парченце, добре аранжирано и записано. Аз бих сложил две чаени лъжички повече агресия в микса (и във вокала, особено в китарите, дори в маниера на баса и на барабаните) - но това явно е правено за Радио Берн, а не за MTV - и сигурно по-добре пасва на вкуса на публиката.

 

Иначе хем семпло, хем интелигентно отвсякъде - дори си има еволюция и кулминация: престава да е семпло и към края става най-интересно. Не знам българската дума, но на английски (като похвала) се казва hummable (да си го тананикаш в колата и след като е отминало по радиото).

 

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето създаде абсолютно Тиролско настроение в мен! Много здраво. Дори певицата ми хареса как пее. Аранжимента - екстра. Свиренето - бетон! Звука на китарите мога да го коментирам само по един начин: бий на скъпо!

Пускай още някое парче на този оркестър да се густираме! :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много балансирано , няма да дразни , не е претрупано , направо го завъртай по нета . Ще стане хит определено .Както се казва - Създадено с майсторлък ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.