Jump to content
Българският форум за музиканти

Bye Bye Black Bird джем сешън


Tozi

Recommended Posts

Малко позабързват темпото но беше готино, че на това парче всеки слушаше всеки и отговорно оставяше място за звука на другите стараейки се да не пречи. На фона на общата игнорентна какафония която се разнася обикновено на подобни джемове това си беше постижение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, майсторе! Изцедили сте му всичкото на Бай-бай-а и добре сте се накефили :) Младите юнаци (и юначка) също радват, да са живи и здрави - изобщо - кеф, в най-добрия дух на джема.

 

И телефоните в наше време добре записват (звук, ако не друго: комуто се налага нещо да записва на живо, да помни, че при телефоните звукът от видеозапис е по-качествен от аудиозапис). Тук при все нощното осветление, дори лица се разпознават - само 'оператора' да беше държал по-стабилно...

 

Мерси за приятното записче!

 

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

Евала на тия хора за желанието и старанието :)

Пускайте още видео-та ако имате- мен лично ме кефите

:greenangel:

------

...бтв малко ми е скучна тая лийд китара на моменти, дано не се обиди някой...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много се изкефих! Лийд гитарът жазира с тотален релакс, характерен плътен тон, изразително акцентиране, разкошно, прецизно фразиране. без претрупване с ясна и оригинална мисъл с развитие и завършеност Личи задълбочено познанеие в/у жазовата теория и хармония, както и яснота в контекста на парчето. :) Най-много ме изкефи момента с повторенията на няколко тона с бендове.

Относно забързването - стилът, да не кажем, че го изисква, но със сигурност го позволява. @Филдишев, трай си. ;)

Забелязва се интеракция между всички оркестранти, усеща се груувиране. Готин сакс! Вярно, посвирва някои познати патърни, но точно на място и с груув. :thumbs_up:

Нямах намерение да пиша, но прочетох някои коментари на колеги и се позачудих, едно такоата... ;)

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.