Jump to content
Българският форум за музиканти

Ohial_ixela


Recommended Posts

Не мисля,че щом тря'а си размърдаш мозъка малко,за да разабереш нещо,то то е просто...

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тоя френд е интересен по своему. :headbang: Не "рулира" чак, ама си е странна птица. Просто владее морза, "аз- буки" - то му непознато, явно.

Извънземен.

Нема как - хора разни. Нека има и такива глАви. Тъй е весело.

 

Поздрави @..ixela...

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който разкодира съобщението печели черпня от мене нан първата среща,на форума,на която дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който разкодира съобщението печели черпня от мене нан първата среща,на форума,на която дойда.

Все още се опитвам да го разкодирам... и не успявам да го еба...

 

а иначе това вероятно е единственият не модериран от Снежанка пост на латиница :happy:

 

Снежанка може и да е добра!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vnr pdl kldvxsv wz pzqz az hvyv hr herij lg wev tlwrmr hrxspr nr pezg xsv hfn kivpzovml wlyfi az grj wev tlwrmr hsglgl herij mvhsgz lg hligz mz opv ylwln mz xsrowivm lu ylwln r lhsgv mjplr gjsmr izylgr yv pzpgl r wz v pvuj hv mz kl gvqpzgz nfarpz tozdml r gzpz zpl mjplr eflyhsgv tl kilxsvgv gdz pdl wz nf pzqz lhevm vezozgz szszs mz hmvqzmpz pfhnvg hliib xsv mv v mz prirorxz znz mrhsgl gl r yva gdz mrdpl kivhhgzdjmv mv v gdz nz zrwv wiftrj kfg kldvxsv

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Hint: Dedoc Osla Si Siht

 

:think:

emi kwo poweche da kaja za sebe si svirq ot dve godini sichki mi kvat che sum prekaleno dobur za tiq dve godini shtoto svirq neshta ot sorta na lke bodom na children of bodom i oshte nqkoi tqhni raboti be kakto i da e kefq se na po tejkata muzika glawno i taka ako nqkoi vuobshte go prochete twa kwo da mu kaja osven evalata haha snejanka kusmet sorry che ne e na kirilica ama nishto to ibez twa niwko presstawqne ne e twa ma aide drugiq put poweche

 

еми кво повече да кажа за себе си свиря от две години сички ми кват че съм прекалено добър за тия две години щото свиря неща от сорта на lke bodom na children of bodom и още някои тяхни работи бе както и да е кефя се на по тежката музика главно и така ако някои въобще го прочете тва кво да му кажа освен евалата хаха снежанка късмет sorry че не е на кирилица ама нищо то ибез тва нивко преставяне не е тва ма айде другия път повече

 

@alexI laihO

Хайде умнико! ;)

Давай бирата! Искам будвайзер! ;)

и друг път не се мисли за най-умния в този форум! :P

:P

Редактирано от IvanDTr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Логиката дето аз хванах е че всяка буква отговаря на друга буква.... и явно съм бил прав за A, D и Z (kolebaeh se mejdu Z i N), но ме домързя цялото да го пробвам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го превеждал буква по буква бе. Да не ме е е*** лудия с карфица!

Направих едно алгоритъмче и готово! :P

 

@Ohial Ixela

Бира-а-а-а!

;)

 

@Ohial Ixela

btw. Като толкова обичаш загадките що не ми разчетеш подписа? :read:

Редактирано от IvanDTr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vnr pdl kldvxsv wz pzqz az hvyv hr herij lg wev tlwrmr hrxspr nr pezg xsv hfn kivpzovml wlyfi az grj wev tlwrmr hsglgl herij mvhsgz lg hligz mz opv ylwln mz xsrowivm lu ylwln r lhsgv mjplr gjsmr izylgr yv pzpgl r wz v pvuj hv mz kl gvqpzgz nfarpz tozdml r gzpz zpl mjplr eflyhsgv tl kilxsvgv gdz pdl wz nf pzqz lhevm vezozgz szszs mz hmvqzmpz pfhnvg hliib xsv mv v mz prirorxz znz mrhsgl gl r yva gdz mrdpl kivhhgzdjmv mv v gdz nz zrwv wiftrj kfg kldvxsv

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Hint: Dedoc Osla Si Siht

 

:think:

дешифрирах го!!!.Писано е на фонетична БГ клавиатура със елементарен шифър измествайки всяка гласна с три символа на зад и за капак на всичко да ви обърка още повече на мястото на всяка съгласна буква е писъл следващата от азбуката такава.. Крайния резултат е:

 

 

Да ви еа у гъзо, извинете леличко.Обичам пържените яйца с кетчуп и настъргана ряпа.С пръднята на слон не ял три дена можеш да убие кон ял преди три часа.Зависимоста между изпитите ракии и изядените краставички е корен квадратен от пътите надигания на чашата върху любимо число от едно до сто.............................................................................

..............................

 

...другото неможах да хо хвана...сори

п.с.Ташаци др.Петрова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.