Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся едни кабели ефект->ефект


Svanio

Recommended Posts

Колеги, не знам дали тази темица не е за изработка и ремонт, ако искате модовете да я преместят. Търся си едни кабели ефект->ефект, за съжаление нямам никаква представа как се казват на английкси, след супер много ровене успях да попадна на австралийски сайт, който ги продава, но сямата за безумие да си викам нещо от Австралия при положение,че сме в Европа. Мисълта ми е някой знае ли магазин, в който мога да ги намеря* най-добре в София/Бг* или онлайн магазин, който ги предлага? Проблемът с търсенето идва главно от това, че не знам как се казват на английски, писах "flat jack" и тн, но става мазало.

Ето го и кабела:

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2904/14...f13hFM5Rpa9.GIF

 

Някои хора ми казаха, че се продавали такива жакове, а къде някой знае ли?

Мерсаж предварително и много моля да се пестат коментарите от типа на "А за какво са ти тези кабели има и по-добри" итн. :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ей от такива изказвания исках да се пази темата...

^^ MM..не са тези брат, такива са ми ясни те са с "Г"-образен жак, а аз търся плоски :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здрасти,

Магазинът който търсиш се намира на кръстовището "Черковна" и 'Оборище".

По-точно, тръгваш по "Черковна", посока моста "Чавдар", по десният тротоар, и след 50-60 метра e магазина.

В него лично аз съм си купувал точно такива жакове, дано има, и си свършиш работа.

 

П.П.Ако искаш да спестиш място, защо не пробваш с тези, има ги при Капъша

GarageSale_1255704371_10514.jpg

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блгагодаря ти "Kevin" :offtopic-001: За тези при капъша - тях ги имам като резервен вариант ако с другите не успея ;) По принцип тези вторите са много готини, единственият им "недостатък" е, че ефектите трябва да седят един до друг, което при мен върши работа частично.

И отново много ти благодаря за полезната информация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ето го плоския жак Магазина на Динакорд в Дружба, бизнес център Европа. Има и подходящ кабел няколко вида за около 2 лева метъра.

Редактирано от Петьо Бояджиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица гледах точно такива. Първия безистен на пиротска откъм халите- около средата на безистена от лявата страна е магазина, на стената са закачени мострите. Цената беше 90 ст или 1,20.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Най-вероятно говориш за магазина на Капъша, ще проверя и там,мерсаж :thumbup:

 

^ ;) стига де... се толко английски знам :thumbup: гледам скуби ду без субтитри вече..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива при чичо Краси, Форте Мюзик, на ъгъла на канала и Оборище, като ходиш за към Ал. Невски, на левия тротоар малко след ъгъла е, преди Про Маркет :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.