Jump to content
Българският форум за музиканти

Карантия. Откъде?


Recommended Posts

Здравейте

 

Може ли да ми дадете насока къде да търся качествена карантия за китарата:

5-степенен превключвател не успях да намеря НИКЪДЕ из магазините за електроника. Намерих в MusicWorld, но не знам доколко си струва...

Потенциометри също имаше в същия сайт, но не знам дали отнякъде не мога да намеря нещо по-качествено

Ключетата са ми слабост - трябват ми три миниатюрни ключета и досега сменях 2 пъти едни малки, със сини корпуси - общо взето те са най-разпространени. Проблемът им е, че след някой друг месец започват да пращят и да не дават контакт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм забил на превключвателя от 6 месеца. не ми върши работа фендерския тип, който е като слайдер (всички знаеме как изглежда фендерския суитч), а ми трябва такъв, който се върти (изглежда като потенциометър, но има 5 степени и 3/4 оборот на въртене). извинявм се на колегата, че му налазвам темата :huh:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с други думи трябва да ги поръчваме от нета? фендер продават ли галетни суичове (под това понятие поне аз разбирам ротационни суичове)? в смисъл дали ще ги има в магазина на.. вносителя? в моя случай китарата е кремона и затова не мога да ползвам оригинален фендерски слайдер - дървото не е изрязано така, ами има просто дупка като за потенциометър и това ми е най-голямата болка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поредната спънка е, че китарата не е моя и пича иска да е както преди. тя е страт копие с 3 сингъл койл-а и искам не искам трябва да намеря 5 степенен ключ. stewmac не предлагат лоши решения, но не са евтини без дори да броя доставката на един суитч от щатите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.