Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос, помощ?!


Recommended Posts

Възможно ли е това - http://www.thomann.de/de/pearl_is0810sl_is...alte_system.htm да се захване за обръч на Стаг. Някой виждал ли е такава машинка отблизо претенциозна ли е към обръчи.

 

 

 

 

П.С. добре ще е да направим една тема за всичко и вместо да правим нова тема всеки път когато имаме да питаме за някаква глупост да пишем там :godbless:

Редактирано от herbari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо да направите такава тема, че не са малко неуместните въпроси напоследък!

Сега по темата:

Не би трябвало да имаш проблем с държача за тома, само ме притесняват самите обръчи да не се огънат от напрежението, че малко са ми келяви на Стагг, но нищо не пре4и да пробваш!

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много малко хора питат за съществени неща,така че подобна тема ще отиде в небитието,а на нейно място ще има само "начинаещ съм,кво да си купя".

Ако обръча ти отговаря на тези условия-passend für 8" - 10" Super Hoop II Spannreifen (2,3 mm) а аз си мисля,че на Стаг са си обикновени 1.6мм ,но ако е 2.3мм няма никаква пречка.Иначе не знам дали няма да хлопа в по-тънкия обръч.И разбира се, избери си необходимия размер :greenball:

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За размера не съм изпуснал да видя, но въобще не съм обърнал внимание за 2.3 и 1.6 мм и като цяло дали ще се огъва. Единственото което ми изглеждаше като пречка е извивката на обръчите на Стаг в горния край. Мисля че ако ще купвам такъв холдер най-удачно ще е да взема и обръч към него.

Благодаря за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ще даваш толкова пари за холдер и обръч, направо си вземи това:

 

Пърл Оптимаунт

 

А защо въобще ще правиш такъв ъпгрейд на Стаг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обръча само е на стаг правя си сет, а идеята ми е рак тома/овете да са плитки и този оптимаунт не ми върши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледах още малко ИСС маунтовете на Пърл и видях че имат модел за Regular Hoops. Ето този - http://www.thomann.de/gb/pearl_is0810_iss_...alte_system.htm . Та въпроса ми заслужава ли си да пробвам с него ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си решил да е това,мисля,че ще стане.За всеки случай си измери дебелината на обръча,разликата между 1.6мм и 2.3мм е осезаема,така че едва ли ше сбъркаш.Друг е въпроса,че както Данчо каза,Стаг са доста кьопави и може да ти се огъне обръча ,ако свириш по-силно.Но ако си решил да пробваш-действай и успех :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.6мм е дебелината. Още когато постнахте първите отговори го измерих. Това което ме кара да мисля, че ще стане, е че има ISS mount за Super Hoop II, за Steel Regular Hoop и само за Regular Hoop. Знам Stagg каква нас**на марка са, но все пак си заслужава да пробвам, ако не стане ще поръчам и Regular Hoop-ове на Пърл.

 

Благодаря за отговорите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.