Jump to content
Българският форум за музиканти

табулатура или таблатура


solo5

табулатура или таблатура е правилното  

47 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Хайде пощадете модераторите и не ги карайте за трети път да пращат темата в кощчето. Ако ще спорите - констуктивно. Ако не - заключвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://en.wikipedia.org/wiki/Tablature

ей тука е обяснено какво точно нотно писмо е таблатурата.

като чуеш нотно писмо за лютня какво си представяш ?

и как да определят табовете в речника, освен като нотно писмо.

 

 

Резултати 1 - 10 от около 5,460,000 за tablature

 

Резултати 1 - 10 от около 253,000 за tabulature

 

 

не знам, кой беше написал, че вадело еднакъв брой резултати, но да лъже като циганин, за да си защити грешната позиция е доста селско.

 

честно казано, ме боли косъма как викате, просто тези, които знаят, че се казва ТАБЛАТУРА, ще могат по-лесно да си намират табове в нета, а останалите ще лапат.

 

бтв са ми много смешни разните дето се направиха на филолози и тръгнаха да обсъждат етимологията, какъв бил корена, откъде идвал, защото в другите им постове има такива фрапиращи граматически грешки, че е смешно направо. всеки има правото да се излага все пак, де.

айде виж и в руската уикипедия и тогава говори :)

а това кой лъже като циганин ще го отмина да не станем на кълбета :bravo:

Редактирано от solo5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.