Jump to content
Българският форум за музиканти

Да поканим известни личности във форума


Recommended Posts

Хрумна ми да поканим известни български музиканти във форума . Така хем ще видим тяхното мнение по въпросите , който ние целодневно дъвкаме , хем те ще имат възможност да се защитят при негативни мнения за тях.

Какво мислите , може ли да го направим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво повече очакват да ти кажат?

И в момента тук има добри професионалисти в различните области.

Ако все пак искаш да попиташ някого нещо конкретно - кажи, може да се намери кой да помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Например може да кажат :

-Вместо да "дъвкате" - по-добре свирете!

 

Какви са критериите ти за "известен" музикант? Известен на кого? Например сещаш ли се кой е Бадема?

 

Или известните са Миро от Евровизия, Драго "Чая" (също пее), Мария Попова, Денис Ризов?

 

То най-известният музикант в България комай е Азис...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ако те е страх от мечки - не ходи в гората!

 

Ако искаш - отговори на въпросите ми - по какви критерии мислиш да се избират "известните" музиканти, които искаш да каниш. Отговорът ти може да бъде интересен дебат в тази тема, а може и пак да помрънкаш - избери си сам;)

 

Бъди здрав!

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми незнам , може би не трябваше да пиша известни а любими .

Хора , който ние харесваме и обсъждаме .

Напримерно аз харесвам Васко Кръпката и искам да сме в един форум .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сред нас има много известни наши изпълнители, но те не искат да се знае и затова кротичко си пишат зад никнейм. Този, който ти каза, че те е налазил го направи много леко, премерено и щадящо за теб. За разлика от него, аз не мога да се сдържам на моменти. balombi, момче, с този правопис наистина смяташ ли, че някой някога ще те приеме сериозно? Дали без обосновка, едно предложение в 2 реда с три тона правописни грешки вътре може да грабне вниманието. А ако някой любим твой изпълнител го чете, какво ще си каже?

Една молба от мен! Хайде, когато пишеш в този раздел да се разберем за следното. Сядаш, мислиш, пишеш на един отделен файл подробно какво смяташ, че е добре да се направи и го проверяваш за грешки. Ако сметнеш, че това е предложение, а не проблясък, който на теб ти е минал през главата, го пусни. Ако получиш критика, отговори на въпросите, а не стой като детето, което си с мрънкане и опечален коментар как "Човек да не предложи нещо и веднага го налазвате!".

 

П.П. Такива като теб някой ден ще пишат законите на тази държава и ако видя в тях "синдромът батерий", направо си хващам багажчето и дим да ме няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
детето, което си

да ти се отще да пораснеш направо...

 

а аз мисля, баломби, че е по-добре да помислим как някои от добрите музиканти тук - тези, които заслужават да бъдат известни, и то много повече от оная сган, която ни се предлага за "звезди" - да се популяризират, та да видят хората, че "можело и иначе". ама на, дъвчем го тоя въпрос, дъвчем го, и най-доброто заключение, до което стигаме, е... да се откажем...

 

п.п. а иначе конкретно васко кръпката и аз бих се усмихнал, ако го видя тук, но защо ли подозирам, че правописът му няма да бъде много по-добър от тоя на баломби (:

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам му ФБто , приятели сме .

''да се откажем...''

Вече няма да пиша в този раздел , всяка моя тема тук е била неуспешна , може би модераторите не приемат чуждо мнение ....

Запомнете думите ми , вече няма да видите мое мнение в този безполезен раздел !

 

П.П

Отивам да уча правопис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Пробвай така,може да ти мине. :hysterical:

 

0329copy.png

по какви критерии мислиш да се избират "известните" музиканти, които искаш да каниш. Отговорът ти може да бъде интересен дебат в тази тема, а може и пак да помрънкаш - избери си сам
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ :)

Стига бе :) Недей така не съм пил още кафе хахахахха :)

 

Balombi - ти какво очакваш да направят точно модераторите, че не разбирам. Искаш да поканиш известни личности - ами покани ги бе човек. Какъв е проблема и какво пак модераторите са виновни? (това е риторичен въпрос между другото).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безполезен раздел няма, момче, има безполезни в повече от един раздел хора. Пиши, но мисли преди да пишеш. Дотук ти си лидер в темата за бисери, което трябва да те вкара в лек размисъл. Ти си на години, на които трябва да ти е простено на 30%, но да учи правопис защото някой ден децата ти ще ти се подиграват като видят как пишеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е на правописа на човека,че нещо не схванах защо толкова го критикувате.Писал "й" вместо "и" това ли?В този форум съм виждал толкова откровено неграмотно написани постове,а вие решихте точно този да коментирате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.