Jump to content
Българският форум за музиканти

Критерии за избор на китара?


Betrayer

Recommended Posts

А аз толкова исках да си купя Фендер......Благодаря, че ме светна!

 

Жив и здрав, пак заповядай! :)

 

Освен сичко друго са и страшно неудобни, братле, бегай надалеч... :) Оня ден пробвах един Страт - мъка, мъ-кааааа...

 

А кога е било това едно време с Кремоните бе мен, 97-98-ма вече се намираха какви да е електрически... Не ми казвай, че на 10 си си търсил Фендер...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Извинявай бате.Съгласен съм с теб(явно си "ГОЛЯМ"),не ща да се заяждам.Ае все пак да помогнем с квото можеШ на човека.

И на 100% съм съгласен с jockerа, що се отнася до първа китара(по-важен е мерака).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-важното е да ти е удобна,едва ли ще направиш някаква разлика м/у 2 китари в началото :)

 

 

 

 

 

 

П.П.Jorko_Beliata, нещо против болт-он ли имаш, или просто така си приказваш?

 

Естествено че имам - всеки хлапак знае че болт-он китарите за нищо не стават :greenangel:

 

 

Ах тези глупаци от Фендър така и си останаха с мижавите китарчици болт-он дето ги продават на четвъртък пазара...а ако имаха някой като теб сега нямаше да са толкова зле :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@SviStyle

Не щеш диалог - зЕми лЕб...

 

А къде, как и защо си останал с впечатлението че обявавам болт-он китарите за нискокачествени изделия - идея си нямам. Просто евтинджосите така ги правят...

 

@puhen6vagener

ЦЪК - и ако различаваш струни от струнник, бас държа че ще хванеш къде е лигнята - и къде диалога :greenangel:

Редактирано от Jorko_Beliata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пичове, има ТОЧНО такава темичка назад, със същото запитване. Намерете я и я ползвайте с кеф.

Главният критерий е, че китарата трябва да я избира някой, който разбира.

Принципните положения са едно, но за да вижда човек проблемите бързо, трябва опит.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно как в такива теми все излизат по няколко човека, които казват, че вече това е обсъждано, а в същото време стават две страници, в които се спори коя китара (кой тип) е по-добра на база на нашите сравнения...

 

Да не съм :greenangel: - аз първата китара си я избрах с преподавател по ел.китара. Харесах си черен Squier, но той каза да взема другия (sunburs), защото е по-добре. Така и направих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какви дървета ,какви адаптри, какви 5 лева.За целта първо трябва да знаеш какво искаш.Да знаеш с какви пари разполагаш.Какво ще свириш.Изобщо можеш ли да свириш.?Да ти е удобна .А не ,свириш 15мин. и почивка ,щото пръстите ме заболяха.И накрая какъв звук издава.Щото да не стане както с един мой познат.Даде 1500 ли1700 лева ли за страт и сега страта си стои у тях .А той си джаска със старата корейка.И те така. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.