Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос: Има ли такъв Restoration Plug-in?


yamaha

Recommended Posts

Аз пък ще ти дам следната идея,

защо не разгърнеш диаграмата до битове и да изрежеш 1 бит

от премляскването и то пиковия има вероятнос да се получи леко

"бум" но може и да стане B)

Другия варянт е с саунд форджа да пренаредиш бетовете на ръка до

позицията която искаш :bravo:

Ха..ха... B):lol::lol: ....голям шегаджия си....Аз бягам от ръчната обработка, ти пак там ме пращаш. Не е необходимо за този вид обработка да слизам на ниво "семпъл", защото не е необходимо. Всеки клик ми коства между 2 и 5 секунди да го изчистя (в зависимост от вида и широчината му), но като добавим, че става дума са почти астрономическо число (няколко десетки хиляди), ясно ти е защо искам да автоматизирам процеса. Както казах по-горе с Куул-а успях да постигна задоволителни (засега) резултати, ръчната работа по целия файл пак си я има, но сумарното време което отделям вече е наполовина. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май нещо не можем да се разберем с теб :bravo:

Аз ти говоря да изчистиш само там където се намира самото примляскване

преди въздуха

Ама карай да върви ти си знайш твойто аз мойто B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май нещо не можем да се разберем с теб :)

Аз ти говоря да изчистиш само там където се намира самото примляскване

преди въздуха

Ама карай да върви ти си знайш твойто аз мойто :D

Чакам с нетърпение някой модератор да затвори тая тема, че вече се изтърка тематиката в нея. :twisted:

Кое не можеш точно да разбереш? Както по-горе казах в суровия материал практически не се срещат 2 еднакви клика по сила, широчина на семплите и място на появяване в дъха (има и пред, и зад, и по средата), което ще рече че няма някаква закономерност, която бих могъл да използвам. Именно затова Куулът ми върши доста от работата, защото има прецизни настройки на restoration модула - 3 нива (високо, междинно и ниско), които да настройва + чувствителност на засичане и третиране на кликовете на всяко едно от нивата + чувствителност на корекциите на засечените от предната секция кликове.

А от предишния ти пост с "разгъването на диаграмата" и останалите работи, разбирам, че ме караш да го направя на ръка (изчистването на десетките хиляди кликове), което си го правех досега и идеята на цялата тема-молба беше да автоматизирам процеса (което постигнах до голяма степен). Иначе ръчно мога да направя практически всичко - нещата са ми ясни (дори мога да си доначертая това, което ми липсва).

Ако нещо не ти е ясно пусни ми ЛС, да не пълним излишно форума с обяснения. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.