Jump to content
Българският форум за музиканти

Гаргата се престраши...


Recommended Posts

Да парченцето е страхотно и има голям потенциал :violin: , казах ти го още като ми го даде на .mid, радвам се че се реши да го споделиш и с останалите. Хайде довършвайте го композиционно :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Престраших се да пусна едно мое нещо , което всъщност е клавирът към бъдещото парче (за което се надявам, че скоро ще бъде записано с китарите, вокалите и барабаните). Целта ми е не да се похваля (даже малко ме е срам), но вашите мнения са важни, за да знам какво мога да подобря в "нещото" на тоя етап.

Ето линк към композицията...

Браво, момко! Много добро е парчето!!! И някак звучи ... апокалиптично сякаш ! :ph34r:

 

Дерзай!!!

 

:ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в този си вариант ми звучи на по-динамичен Вангелис, но предвид това, което ще се слага ще стане доста по-различно :ph34r:, обаче на места дочувам неща, които не ми се вярват :ph34r: - фалшиви тонченца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...БТВ, Alexi_Laiho, ти пък къде си го чул? Не помня да съм ти пращал? :think:

Как от къде?

от датата :D там вече има пиратски копия на всичките ти песни :D:ph34r::ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alexi_Laiho, ще проуча аз кое е другарчето, та да си го наема за импресарио :D

 

dark, имам, и то най-страхотните музиканти на света! (поне аз така мисля, много им се радвам).

Аз му го пратих, ама импресарио нема да ти ставам. :D

 

Особено китаристът ти е много страхотен.........на вид, най'ш как му се лепят мадамите :ph34r:

 

И кат' стана дума за мадами, онази народната певица ще участва ли в крайна сметка :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@peshoy2k, Фалшивите тончета, предполагам, са всъщност едни големи секунди, които съм сложил съвсем нарочно и са вдъхновени от фолклорната музика ;)

@musicman, може, може:P Що пък не:)))

@overhate, китариста ми хич не е толкова страхотен (нек'ъв фитнесаджия) и мадамите, които му се лепят са най много някоя бивша моя колежка - барманка с доста извратено съзнание и с ръст на третокласничка :greenball: Иначе певицата ще участва, вече няма ангажименти, щот' Къци го свалиха... (абе що ти ги пиша всичките тия работи, като само ти и аз си ги разбираме?!)

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.