Jump to content
Българският форум за музиканти

Лютиер


Recommended Posts

Здравейте, интересувам се дали може да ми дадете координати за някой който може да ми направи прецизен сетъп на китарата (гриф, екшън и ако има нужда от минимален фрет левълинг). В момента китарата е настроена, но искам да бъде изстискано максималното :)

 

Намирам се в Хасково, но не е проблем и да попътувам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стара Загора,Пловдив..има доста добри лютиери там,разгледай темите в раздел "изработка и ремонт" ,аз лично не мога да ти дам телефони,защото не е коректно към майсторите,не е зле и ти да си оставиш телефон за връзка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Hillbilly е прав за Сз и Пд майсторите.

Питащият, и не си ли чувал за инженер Белевски, който би трябвало да се подвизава в Хасково?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боян Матеев, а за да получиш и телефона му и да не задаваш/те въпроси които са предъвквани ще ви насоча към търсачката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, намерих.

 

Като гледам търсачката нещата са определено предъвкани, точно както в тази тема :)

Исках просто някое друго мнение за да намеря свестен човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, към края на седмицата ми се очертава пътуване до Пловдив. Не мога да открия нищо в темите в раздела. Може ли някой да ми даде конкретни линкове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Тъй като темата за лютиерите е затворена, да взема да се мушна в тази тема и да попитам - а колко горе долу излиза един сетъп и за колко време може да се направи. Интересува ме по-конкретно, ако занеса китарата в Пловдив ще мога ли да изчакам и да я взема или ще се налага да ходя още веднъж да я прибирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само екшън и тръс род можеш да си го направиш и сам. Ако си нямаш доверие, ще трябва да изчакаш докато някой то ги прави.

Ако трябва да се пилят прагчета, ще трябва да чакаш, но може и да не ходиш два пъти.

Ако трябва да се изправи грифа и да се пренаредят прагчетата ще си оставиш китарата и ще отидеш да си я вземеш, когато ти се обадят. Ако майсторът е средно натоварен - една - две седмици....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dikaguitars.com

Диката от Пловдив

 

и Zvetano (skype) от Варна и на двамата имам доверие за подобни и по сериозни манипулации ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.