Jump to content
Българският форум за музиканти

Пресен, та чак пари...


Recommended Posts

Казвам се Емил, на 17 години съм.

 

Регистрирах се във форума покрай Jolene, която ми разправя за него от един месец насам и вчера ми каза, че имало и форумна среща... Да съм бил дошъл...

Е, дойдох - беше много приятна вечер. И в крайна сметка - ето ме тук.

 

Свиря на перкусии - всичко от джембе до табла (таблата е трууудна), свиря и на барабани, макар по скоро дилетантски.

Обичам да пея. За съжаление, в групичката в която свиря (заедно с колежката Jolene) ме нарочиха за барабанист. :lol:

 

Ако ме попитате каква музика слушам, на мен ще ми е много по лесно да кажа каква не слушам. Може да се каже, че съм меломан. Като се почне от джаз, рок... Та и всичко останало. Че и класическа музика, от време на време.

Може би най-любимата ми група е Led Zeppelin.

 

Вдъхновение... Вдъхновение намирам не само във музиката, вдъхновение намирам във всякаква форма на изкуството, до творението Божие - природата.

Макар че да кажеш, че имаш вдъхновение, значи да твориш, докато аз имам засега само две парчета, които не са реализирани - едното е правено веднъж, другото е в процес на доработка. Иначе от време на време пиша по нещо. В началото бе словото? Или може би музиката... Кой знае. :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй,най-накрая ..... :D

Айде добре си дошъл и приятно прекарване у форума <_<:)

 

За съжаление, в групичката в която свиря (заедно с колежката Jolene) ме нарочиха за барабанист. 

 

ти нещо да не се оплакваш,а?!!! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смея ли да се оплаквам...?

 

Здрасти прасе, много ми е драго. Естествено... Тя и срещата беше много свежа, само че Jolene ме извлачи от там, да сме си били ходили, а ракията едва започна да се лее... Мъка, мъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъх аз ако имах възможност щях там да си заспя редом с биричката ей така прегърнал я.. само тя ми остана вярна :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ракията - ми ние откарахме до към 2:30,другия път повече... :headbang:

Те това е мъжка приказка! ; )

 

прасе, биричката е единствената наистина вярна приятелка/приятел... това е положението... но не унивай! поне бира има винаги! ракия също...

 

ще си говорим с тебе надълго и нашироко за коса, бира и т.н.

 

 

та, да има барабанисти, КорвусКораксе, казваш...

моля ви, не ме пишете барабанист... аз съм изстрадал вокал с наклонности към перкусиите, когото карат да свири на барабани...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Речено сторено :greenball: Ето те и тебе. Ха добре дошъл и ставай барабанист че сте кът бе ей! Аз съм Пешо ( ако не се сещаш ) седях ти от дясно докато Цецо те навиваше да ни ставаш БАРАБАНИСТ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че се сещам, пък мога ли и да те забравя...

Барабанист надявам се сте си намерили, че аз вече хептен се затрупах от работа, така че най-вероятно, ако се видим, ще да е да ви гледам някъде. ; )

 

Не очаквах, че ще ми се струпат толкова неща, но, какво да се прави - живот, нема да мрем, я.

Обещавам да се "ослушвам" и разхождам из форума по честичко. Т.е. винаги когато мога и не си измисля 1 237 586 причини, които да ми оправдаят мързела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ха добре си дошъл!!! Брат ми е барабанист, но, за разлика от тебе, се ограничава само до барабани и една новокупена тарамбука :lol: . Аз свирвя на пиано, уж, ама напоследък нещо музата ми се губи,, та добре ми се отрази вдъхновяващата ти реч за вдъхновението :lol: .

 

Та, това беше, да ти кажа здрасти ...здрасти! :D

P.S. За най-добрия приятел мога да поспоря, ама айде, друг път :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.