Jump to content
Българският форум за музиканти

Бас китара-Коя да избера?


nukeone

Recommended Posts

От къде пък Уаруикско ръмжене в тоя Корт :) , такак като гледам си е с мейпъл гриф и силно ме съмнява тялото да е бубинга или някое от дърветата които се ползват от Уаруик.

Редактирано от Coprophagus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ето сега ще настане война :cheers2: За да ти отговоря на въпроса ще започна така!

 

Да се върнем на темата за Корта. Това е един доста добър бас за ценовия си клас. Ако имаш възможност да събереш още малко пари няма да сбъркаш, защото всеки лев отгоре понякога си има значение за онова, което купуваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво мислите за този комплект на Behringer ?

http://www.musicworld.bg/bg/c_394/i_17297/...uitar_Pack.html

 

 

Аз бих те посъветвал да стоиш далеч от този комплект. Берингер имат някои добри попадения при ефектите, хората ги харесват защото дават 80% от звука на ефектите, от които са взаимствани на 1/4 от цената, но за всичко останало...

 

Както те посъветваха и другите, разходи се по магазините и пробвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Този модел ми скри шапката. Не можах да повярвам, но е факт. Удобен, качествен, страхотен звук, модерен, леко ръмжащ. От типа на Warwick... е, има какво още да се желае, но все пак 350 лева :)

Единствено ме притеснява дизайна, но ако имах парите и аз бих си взел един такъв.

 

искам да вметна 4е туи дето Warwick-а ръмжал са пълни измислици,но съм сагласен че Корт са супер,тоя повече прилича на Lackland

Редактирано от babameza1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ :hysterical: добре, ела на басистката среща и пак ще си говорим. Ще има 3 Уоруика с моя. Особенно пък Уорик Тъмб тона е толкова специфичен, че от километри мога да го позная. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ BTW само да вметна, че зависи и какво разбираш под ръмжене, но характерната Уаруик оцветка на тона е супер характерна. Лично аз единствените 2 марки басове които мога с лекота да отлича като тон са Уоруик и Фендер, не че другите марки си нямат характер, но сякаш това са абсолютно противоположните полюси като тон.

 

за да не бъда голословен:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз единствените 2 марки басове които мога с лекота да отлича като тон са Уоруик и Фендер, не че другите марки си нямат характер, но сякаш това са абсолютно противоположните полюси като тон.

 

Нещо подобно исках да кажа и аз. Не съм писал за звук, а подобен тип! Не разбирам много, но това което чух беше различно от моята Aria Pro II. Която повече се доближава до Фендер-а.

Освен това различните модели на Уоруик звучат различно, така че... :Piano:)) Може да съм се изразил неточно, за което моля за извинение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.