Jump to content
Българският форум за музиканти

моля за съвет за кубето


shmidu

Recommended Posts

Здравейте на всички . Аз съм все още начинаещ , свиря от половин година горе долу . Кубето ми е "Fender Frontman 15g" китарата – "Fender Squier Strat" . Искам да си купя ново кубе , има ли значение какво кубе ще си взема , искам да кажа какво кубе ще си въви със Suiera или няма никакво значение? :( (не знам дали ми разбрахте въпроса ;) ) . Разполагам с 650 лева и за сега съм си набелязал "Peavey Vypyr 30 Modeling Amp 30 watt" ето ви и линк http://www.visiarts.net/catalog/product_in...roducts_id=3695

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли не можа да погледнеш 5 теми по-надолу.Също и на предишната страница.После, ако още имаш въпроси, използвай търсачката,която е горе отдясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ти дали си разбра въпроса - какво кубе ще му върви на Скуайъра?

Утре, като смениш китарата, ще си търсиш китара за кубето ли? Връзката между тях е един кабел и само толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ти дали си разбра въпроса - какво кубе ще му върви на Скуайъра?

Утре, като смениш китарата, ще си търсиш китара за кубето ли? Връзката между тях е един кабел и само толкова.

еми просто питам :( не разбирам чак толкова ... човек се учи докато е жив ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали тази цена е оптималната за този усилвател(просто не съм сигурен колко струва по принцип), но ако си фен на моделиращите усилватели, на този етап, този съм почти сигурен, че ще ти хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За парите, които си приготвил - Vypyr 75 за точно 600 лева с включена доставка.

 

линк

 

въпреки че според мен не си заслужава, защото единствената му разлика с Vypyr 30 е USB входа и по-голямата мощност, разбира се. Но ако ще свириш у вас, Vypyr 30 e перфектният избор. Излиза по-малко от 400 лева. А за разликата до 600 е добре да си вземеш това

 

Sanpera 1 или

 

Sanpera 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:girl_witch:

 

 

 

Peavey Vypyr™ 75 Guitar Amp Combo от 247.com ще излезе - 

 

249.00 £ + 30 £ доставка до Бг х 2.27900 лв = 635.84 лв.

 

И е трудна връзката.

 

:offtopic-001::girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vypyr™ 75 Guitar Amp Combo (code 53194) 284.86 €

Shipping: 22.86 €

 

Total: 307.72 € x 1.96 = 603.13лв. а и отговарят на всеки имейл в рамките на същия ден.

 

Но в интерес на истината, ако се купува 75, цената от 628, която си сложил точно за него в твоя сайт е прекрасна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това кубе с което разполагаш да си свириш у вас е напълно достатачно, ако смяташ да ползваш 75 ватово кубе в домашни усовия само си харчиш парите за глупости. Първо щото е голямо и ще заема много място, второ защото, в домашни условия не можеш да използваш потенциала му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.