Jump to content
Българският форум за музиканти

Стари теми


Recommended Posts

Става въпрос че има адски много стари и неактивни теми които не се гледат от никого. Пример:

Покажи 15 от 918 теми сортирано по

... не е ли добра идея да се позатрият поне ненужните?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че не щото:

1-во примерния юзър търси преди да пусне тема,може би вече се е дискутирало и може да се поучи от това.

2-ро има теми класики :metalist: които не е убаво да се трият поради куп причини,разбирай със сантиментални стойности :metalist:

и 3-то нали за поколенията правим всичко това :metalist:

..като цяло тема която не е отваряна на скоро незначи че е ненужна...има няколко кални и безобидни които може би да...но..по добре не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

918 теми в Говорилня и стават все повече и повече- не ми се вярва някой да седне и да се разтърси... може и да бъркам, но примерно купувам-продавам, търси се музикант и т.н., теми които просто берят паяжини мисля могат да се изтрият съвсем спокойно, а сантименталните теми ясно - аз казах ненужните :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е така. Както виждате от време на време цъфва по някой, който пита нещо обсъждано преди време. Неможем да трием темите. Или поне за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че може да зачиствате, но само говорилнята и кошчето. В останалите раздели има доста ценни неща, които, дори и от преди повече от година замрели, и днес поглеждам от време на време, за да се подсетя или да понауча нещо, което съм пропуснал. Вярвам, че така постъпват доста от нас ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.