Jump to content
Българският форум за музиканти

Cort X-1


blago9696

Recommended Posts

Здравйте!

Искам да ви попитам някой от вас докосвал ли се е до китарата Cort X-1?Ако има такъв нека сподели мнението си за тази китара.Ако и се сложат по добри адаптери ще замяса ли на нещо?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя и с нейните си адаптери мяза на нещо за парите си. Завивси какво имаш предвид под "нещо". Ако очакваш да зазвучи като китарата на тоя от аватара ти не е ясно какъв ще бъде крайния резултат :). Както често са казвали тук във форума умните глави - иди, пипни, чуй...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазините в Пловдив, в които можеш да попиташ, са на ул. "Филип Македонски" №29, ул."Карловска" № 34, ул."Пушкин" № 6, ул."Ген. Скобелев" № 2 и Техномаркет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кат почнете с това струва ли си,това да не ти е кола..при евтиняците трябва да уцелиш читава бройка,ако не можеш да ги "чуеш" взимаш по цвят и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазините в Пловдив, в които можеш да попиташ, са на ул. "Филип Македонски" №29, ул."Карловска" № 34, ул."Пушкин" № 6, ул."Ген. Скобелев" № 2 и Техномаркет.

 

Откога на Филип Македонски има музикален магазин. Това направо ме хвърли в оркестъра, предвид, че живея на 20 метра от там и да бях умрял , нямаше да знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно мисля, че там наистина имаше магазин, само че само за озвучителна техника, няма инструменти. То е точно до частната гимназия, в един блок. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно е остаряла или неточна информацията в сайта на вносителя. Да не му правим повече реклама.

 

Не е неточна информацията. На Ф.Македонски има магазин но той не е специализиран за музикални инструменти - в него се предлага предимно PA.

Сега по темата - X1 в момента няма в наличност. :thumbs_up: Свършиха. Явно ги бива за парите които струват :) Следващата доставка се очаква през август.

В момента има X-2, X-6, и Х-11.

 

Айде стига толкова реклама :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено след изчерпване на наличностите се появява нещо и на вторичния пазар. Евтините китари често сменят собствениците си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.