Jump to content
Българският форум за музиканти

Антон Опарин - 13 годишното русначе,


Jordan_J

Recommended Posts

А такааа..... разбрахте ли сега - врагът не спи!

 

:) :) :godbless::whistle::lol:

 

Айде сега да сядаме да свириме и да наваксваме.... или може само да го обсъдим,че по - лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да има малко хронология :)

 

И деветата му годинка не е за пропускане :

 

Преди 2 седмици случайно открих неговото изпълнение на Scarified , но не посмях да го постна. Това момче може да изправи пред фалит някои фирми - вносители на китари в България ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно перфектно, за възрастта си, свири русначето!

Чакаме контраударът на американците, създаден от ЦРУ и НАСА The Youngest Guitar Hero Of The Universe.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми евала на момчето,но аз поне не се впечатлявам чак толкова...

това по ме впечатли :)

http://www.youtube.com/watch?v=k5KwQhM_P90...feature=related

тва момченце ози си го е харесал явно,има и лайфове с него...

не казвам че е по-трудно ама ми е по-готино :(

поздрави за темата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не казвам че е по-трудно ама ми е по-готино :icon_shithappens:

 

Въпрос на вкус, но русначето е класи напред ... Евала!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже не е и въпрос на вкус. Просто разликата в класите между русначето и япончето е ушевадна. Евала на русначето. :D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този руснак е феноменален - на 13 години свири по-качествено от Джейсън Бейкър на 13-14. Сигурен съм.

Въпроса е каква авторска музика ще създаде и до къде ще стигне, като творец, ако изобщо се изяви като такъв.

Това, че е направил страшна техника, не означава, че ще стигне постиженията на Бейкър, които той е направил например на 19 години.

Просто скока в развитието на Джейсън e изключително огромен. А този Опарин има страхотна база за отскок.

След като е направил техника и ще я развива, оттук натам вече е въпрос какво ще сътвори, защото иначе ще си остане

техническа сензация.

 

ПС _Видях,че това е направило впечатление не само на мен -

Does anyone know if he's a good composer of this own material? If this kid becomes a good song writer-composer there's no doubt in my mind he'll be the best guitarist in the world when he's 20.
Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да изгледам повечко клипчета.

След като свикнах с това, че свири яко, обаче установявам, че каквото и да гледам, все е въртене на едно и също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ако музиката беше състезание...ама не е.

Добър е, не може да се отрече, но не бих се обзаложил, че ще напише песни като Bohemian Rapsody, Child in time или Whole lotta love.

От тези, които ги познавам от тубата любимец ми е Matt Rach. Момчето определено музикант, не китарист. А такива се срещат малко ( Tozi е пример за такъв).

 

 

П.С. Давид Дяков свиреше от 2 години като събра очите на публиката във Варна. Макар да свири на класическа китара (или поне тогава де), никой не говори за него. Защо ли?

Редактирано от Sasho_Crasho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.