Jump to content
Българският форум за музиканти

Be Quick Or Be Dead


Janick_Gers

Recommended Posts

Нямаше ме доста време заради лекции, изпити n shitz, но сега намерих малко време да прасна още едно кавърче. Be quick or be dead.... Първата песен от албума Fear of the dark 92. Този път не се узорих и я направих за около 40 минутки, понеже баса, ритъм китарите и солата успях да ги изсвиря от един дубъл :) Не може да бъде...

Айде вокали, вас чакам да сложите няколко гласеца от горе и да стане бомба!

http://www.4shared.com/file/250116100/6066...or_be_dead.html

Редактирано от Janick_Gers
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радва! Много ме кефи звукът!

 

Ще му ударя едни вокали уикенда. :hysterical:

 

Сподели, моля те, че не ти следя записите - с какво правиш дръмовете. Малко ми мяза на EZ.

Редактирано от InsArtTure
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Принципно ползвам и EZ drummer, но конкретно тук звуците са от TTS-1 plug-in в Cakewalk Sonar 7, с който обработвам и смесвам.

Бас китарата е четири-струнната Yamaha на съквартиранта ми :hysterical: а китарата ми е Ibanez GRG270B. Ефекта, който ползвам е процесор - korg AX1500G ръгнат директно в саунд картата на компота. Малко обработки от сонара и ей го записа е готов :thumbs_up:

Редактирано от Janick_Gers
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще боцна Powerslave, само ако някой изсвири баса, защото адски много ме мързи да го пиша :) а там е доста раздвижен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свириш чисто и ритмично, което ме радва.

Самата стилистика никак не ми е на сърце, но това си е въпрос на вкус разбира се.

Ако сам си редиш барабаните - нямат никаква или имат минимална динамика. Играчка си е ,но кефа накрая е по голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мерси за коментара! Относно техниката ми на свирене - ами наистина е въпрос на вкус, но и до това на какво е способен човек. Моята техника винаги е била доста проста, особено при солата... Ограничен китарист съм признавам, но това съм аз :whistle: А колкото до барабаните - наистина няма динамика, но софтуера, който ползвам не позволява много играчка... Бих се радвал, ако споделиш как да ги раздвижа :lol: Мерси

Редактирано от Janick_Gers
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с Ultramega.

Дръмса за най-лесно можеш да го пипнеш с някоя хюманайз функция от хоста ти, зависи какво може. Макар че е добре още при писането да се поразръчка. Зависи много и от семплите какви са - с гаден плъгин може да няма от никаква до хептен никаква файда. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.