Jump to content
Българският форум за музиканти

Портативен дигитален рекодер.Някой има ли идея?


Arcturus666

Recommended Posts

Здравейте.Понякога предполагам и на Вас ви са хрумвали идей на най-различни места където не е била до Вас китарата или пък не сте имали възможност да си запишете идеята и сте я забравили.Има ли подобни джаджи, към които да си вкарам ефекта и китарата и на момента да си запиша идеята която ми е хрумнала?Някой ползвал ли е подобно устройство?Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Boss Micro BR освен че е рекордер а има и вградени ефекти, амп и спийкър симулации.

Лятото си го взех на морето заедно с китарата и си свирех на слушалки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ а пък аз едно лято ходих на море със Zoom PS04

същата работа, готин си беше и като звук кефеше

и можеше да си композираш някакви идеи (даваше барабани и бас).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Понякога предполагам и на Вас ви са хрумвали идей на най-различни места където не е била до Вас китарата или пък не сте имали възможност да си запишете идеята и сте я забравили.Има ли подобни джаджи, към които да си вкарам ефекта и китарата и на момента да си запиша идеята която ми е хрумнала?Някой ползвал ли е подобно устройство?Мерси

 

Има да, аз имам процесор, на който можеш допълнително да записваш определени минути музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам ето това от Томан :РЕКОРДЕР и съм доста доволен.

Върши работа и за вкъщи, и за репетиции, където децибелите са доста високи(има си врътки и може да се нагласи така,че да не криви).

А най-простият начин да записваш дигитално е, ако имаш накакъв що годе приличен МР3 плейър. Повечето вече имат рекординг функция! Аз имам такъв на Криейтив и прави добри записи вкъщи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.