Jump to content
Българският форум за музиканти

The Lowdown


Recommended Posts

The Lowdown

 

Това парче го бях измислил и записал вкъщи преди около 3 години с цел да го свирим с тогавашната ми банда, в крайна сметка така и не го направихме като хората. Преди няколко дни си разчиствах харда, видях го и се сетих, че не съм го пускал тук. "Продукцията" (by Fuzzy Clipping Home Records :hysterical: ) е уникално зле, но тогава абсолютно нищо не чатках и в Cubase-а всичко светеше в червено без да ми направи впечатление. :D

 

Ако бихте дали едно ухо на парчето, абстрахирайки се от гадния жужащ звук - приятно слушане! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Страшно е, евала. :icon_shithappens: Много ми допада стилът ти. Кой изпя вокалите? Много, много добре. Като цяло създава настроение. Браво още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите думи, мои са вокалите.

 

Вальо, вземи пусни някое ново парче да слушаме, само ги къташ твоите изродии :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, стар стоунъре! Саунда на китарите цепииии:hysterical:

 

 

Аз пускам едно съвместно тук в "авторска музика". Надявам се да не се сърдиш за което! :) Измисли ли вокали на новото парче?? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаххаха с удоволствие ще използвам най-новия лаф в бургаския ми речник:

"Яката работа, бате!!!"

вокалните линии (и по-специално 3:30) ме запратиха в Load на Metallica, даже ако я чуя още веднъж ще се сетя как се казва песента

пуста старост!! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Верно мяза много на Metallica, лоад, релоад... тия албуми. Не е мойта музика, но браво, като за начинаещ преди 3 години малко хора биха се справили така добре и стегнато. Друмса е ясен, че е семплиран-реден. Говоря за свиренето и пеенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.