Jump to content
Българският форум за музиканти

помогнете


Recommended Posts

kontejner.mp3

 

това е линка към песента ми, хайде искам критики, много наистина това помага за израстването на дадена лчност (неазивисимо в каква област)

 

бях качил тази песен в по различен вариант и единствено ultramega имаше критика и след вглеждането по мое мнение песента сега е по добра

критикувайте и кажете какво не е направено кадърно къде греша мамка му...

това все пак е първата ми песен опта ми е единствено от дрънкането и слушане на музика в нас---

 

 

и темата при катиристите за к**ра ми янко ми даде стимул--ето нали казахте да се престрашаваме да пускаме свои неща---за да има критика и развитие :)

 

благодарен съм на всеки който изрази мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..парчето като идея си е супер,ама мисля,че трябва да си намериш група и да го реализираш.С тоя софтуер,никога няма да прозвучи истински.Имаш данни :) - Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първата минута ми писна да го слушам. Няма вокали, а като няма вокали е скучно :)
.. е тва вече си е проблем

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на китара го свиря на китарата съм го измислил още преди месеци но не знам как се записва с компютар много ми е слаб попринцип и за това реших да го направя на гуитар про поне да си го чуя отсрани как звучи :offtopic-001:-- иначе с китарата е мноо по добре защото тука не мога да направа влажолетите акцентите и още неща но горе долу го направих за да мога аз да си го чуя :hysterical:-- но с метал зината ми и джаксъна си звучи така както му е идеята-- мерси за отговорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

новата ми песен върху която работа от днес естествено липсва и соло един два допълнителни рифа и финал

пак шискам мнения и препоръки докато трае процеса на измисляне за да се получи нещо готино :) мерси много---

 

novata kontejner.mp3

Редактирано от KILL_EM_ALL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

завърших новата си песен--заслужава ли си да се мъча става ли за слушане ако си представим че е записана с китари и вокал :godbless:

(2) novata kontejner.mp3

-пак е миди--правена на гуитар про

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.