Jump to content
Българският форум за музиканти

грешка ли ще ако....


balombi

Recommended Posts

Струни се късат по много причини. Какви струни използваш точно като марка? Номерацията им каква е, дай снимки на бридж и нът, кажи къде точно се късат. С найлонови струни няма нищо да направиш, което да сътвори поразия. Не знам дали ще успееш да ги сложиш дори :) Ако направиш обратното 1000% ще закъсаш!

 

П.П. Все по-често виждам "Синдромът Батерий" да се шири в този форум... Това множествено число, ей това множествено число... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че трябва да сме добри , а не да се стискаме за такива работо , на мен ми е познато чувството да ти се свири а да няма с какво .

 

Не съм казал да се стискаш, но един инструмент трябва да се пази. 1 китара на много хора не мисля, че я очаква светло бъдеще. Като 4, 5 човека свирят с нея и всеки си я пренастройва е логично да се късат струни, но да не стане и по-зле. Трябва да се грижиш за инструмента си иначе и ти може да останеш без такъв. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..С найлонови струни няма нищо да направиш, което да сътвори поразия. Не знам дали ще успееш да ги сложиш дори...

 

Всъщност, погледнато реалистично наистина ще ги сложи доста трудно, понеже повечето найлонови струни са без глави.

Пропуснах да го кажа в предния пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марката на струните е Daddario а размнерът е стандартен .Струните се късат най-често горе при ключовете . Колкото до поставянето , може да има някакъв проблем , но мисля , че нама да е голям . Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми давам на 4-5 човека да си посвирят малко , защото нямат китари и не могат да си закупат. Мисля , че трябва да сме добри , а не да се стискаме за такива работо , на мен ми е познато чувството да ти се свири а да няма с какво .

:greenangel::hysterical:

Така и трябва.

Радвам се, че все още младежи , които се събират да свирят на китара, на пейките пред блока или беседката :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха аз така у мазето един басист искаше да подрунка малко на китарата ми и след третото докосване скуса и то не коя да е а 6 струна хахаха заеби---тва е китара пипа се кат жена само с коприва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.