Jump to content
Българският форум за музиканти

Фен-клуб Epiphone


MetallicaFan7

Recommended Posts

А в темата може ли,освен да се показват китари,да се обсъждат и някои модели на Епифон?Щото аз не притежавам такава китара,но със сигурност тази година смятам да имам.

Когато си готов ми пиши ще ти продам чисто нов epiphon и то много як!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:cheers2: ^ 2/3 от продукцията им се прави точно в Китай, а за под 350лв съвсем спокойно можеш да си намериш чисто нов Les Paul Special...

 

Ментак бе братчед, Ментак!

Айде някой да зачисти, че станахме много дечурлигата без работа в тая тема, определено предпочитам да видя някой Black Beauty! :ok:

Имам Жоре , ела и ще пробваш дори , но да ти кажа адаптерите не са с толкова аутпут както на Ксифокса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Днес се здобих с Епи-Лес Пол Къстъм Алпин Уайт от съфорумника ни Армстронг,голяма красавица е и много хубав саунд има.

Официално съм в клуб-а от днес а и "джъст куестчън" мога ли да проверя за моят модел по серийният номер и къде и как?

1194476707_07092010_1.jpg

1201639218_07092010_2.jpg

683651941_07092010_3.jpg

 

Скоро ще пусна и семли..........с Ориндж-Тайни терор-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В скоро време мога да се похваля с Les Paul Black Beauty 3 :greenball: или Slash Les Paul GoldTop :D . А може и двата, но едва ли :) . Препоръчайте ми един от двата модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Знам че е отговаряно 1023230 пъти по този начин но - виж, пробвай и ще си избереш китарата. Ти сам най-добре ще си "препоръчаш" някоя от двете.

Аз като избирах моята (някъде по-напред в темата има снимки) гледах 3 епифона - 2 ZW bullseye и една такава бяла красавица като тази от 2 поста нагоре.

Бях отишъл по принцип да взема жълтият bullseye, ама взех Camo-то... Такива препоръка на сляпо... айде по-добре не.

 

^^

Поздрави за придобивката!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stoil simeonov,тук можеш да си провериш серийния номер:http://www.guitardaterproject.org/epiphone.aspx

 

???????????????

 

Guitar Info

Your guitar was made at the

Qingdao Plant (Epiphone), China

February 2008

 

 

 

 

Gibson: Qingdao

The Gibson Qingdao Plant was opened in October 2002, Qingdao, China. It is the only plant run by Epiphone in Asia.Both acoustic and electric guitars are made here. The factory is dedicated to making Epiphone and only Epiphone guitars with the aim of producing higher quality guitars.

?????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм виждал Епифони по магазините у нас, ако има значи напредваме!

От 2005 г всички се правят в Китай и то мисля ,че с добро качество, но има и фабрики дето бълват ментета с оригинални серийни номера.Така ,че внимавайте от къде купувате!В Томан няма модел на Слаш ,в Щатите е над 1500$. Аз бих купил къстъм модел.

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.