Jump to content
Българският форум за музиканти

Megadeth


Heartman

Recommended Posts

Опитах да направя кавърче на тази жестока песньовка.Желанието ми беше да е 1:1,ама Марти Фридман си е почупил пръстите да измисля увъртяни сола,така че доста ми беше трудно в темпо да го направя.Все пак мисля че като саунд е добре :greenball:КУФЕЙТЕ! :thx:

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудница колега.Забил си я невороятно, адски много ме кефи.Да, наистина солото е трудничко и все пак аз не бих се справил по-добре от теб.И пеенето си докарал супер.От мен 10/10 :thx: Продължавай в същия дух :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добре саунда даже :headbang: Мисля, че си можел да изпипаш още малко солото. Съветвам те да си го репетираш между другото, докато го докараш както на скорост, така и на близка фразировка. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията :girl_cray2: Иначе бекинг трака си е с вокали.Доста трябва да се постарая да прозвучи така вокала,а за солото е верно че трябва да го поработя.В бавно темпо ми се получава,ама в бързо го омазвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко кавърче се е получило. Нз ако е още по-тежко, дали няма да стане по-добре. Солото е доста прилично; все пак не си длъжен да го свириш 1:1 :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Браво за кавърчето, колеги на кой са тез вокали, тоз бекинг трак явно е от некакъв кавър, щото това не е Дейв Мъстейн!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

По-горе писаха, такъв е бекинга, с бас, дръмс и вокали. :D

 

Инак добре е станало, солото е ужасно трудно, пък си го направил супер! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.