Jump to content
Българският форум за музиканти

Невероятен певец


kolio_k

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Коле, този човек явно не е много full shilling , if you know what I mean...

като му гледах една минимална част от 400-те клипа в тубата нещо в главата му не е както е било замислено по план...

 

А иначе не съм съгласна с теб (освен ако не съм те разбрала правилно и си пуснал този линк за бъзик).

Човек с голям диапазон=добър певец ? :D

дай линк да го чуем как пее, не как се разпява :bravo:

аз съм ходила и на преподаватели с голям диапазон "по пианото", от които при работа като певци могат да ползват не повече от две октави.

 

Освен това хората с пет октави диапазон не са никак рядко срещани :bravo:

пример: Софи Маринова, е тук вече говорим за добра певица

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът освен това свири:

, а и владее много езици:
, и е гей :
. Май трябва да го привлечем да ни представя на следващата Евровизия.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УжасТ!!!Направо настръхнах от гадост :D този човечец се мъчи като псе с премазан крак.Иначе за евровизията става :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:slap::D Ама не знам да се смея ли, да рева ли. :no: Изглежда пича е всестранно развита личност, пее убииствено, композира своя музика :greenball: и забележете свири на китара колкото бързо може. :D Отвя Малмстийн като бърз влак малка гара. :bravo: :bravo: :hysterical:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да търсите чак зад океана, за да намерите такива човеци... Давам линк към част от необятното творчество на българския Джим Морисън/Исус Христос:

 

Изгубените Записи На Радостин Василев :thumbs_up::);)

Ново поколение пан-интерактивна поетично-музикална прелюдия АХАХАХАХА!!!

И най-доброто:

Второто Идване

:Piano::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе този пее като настъпана жаба бе ! Има една американска банда Steelheart чийто певец е сърбин . Не е много популярна в България . Имат издадени 4-5 албума . Мисля си че има доста октави глас .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това стана тема с висока концентрация на психиатрични казуси.

 

Сега вече разбирам, че Сашка Васева е най-умна и най-музикална.

Ако тия са й първа и втора "подгласничка". ;)

Също смятам, че те са мечтаният контингент, който ще подчертае качествата на своя шеф, ако заема длъжности, пред които се пише "вице-", "заместник", "асистент", "помощник" и пр.

 

А регистрира ли се един от тия във форума, непременно ще се намери човек, който да му каже, че трябва да се упражнява и "да работи над себе си", и... ще успее.

 

И така, вместо такива люде да бъдат разумно научени и напътени да събират билки и охлюви и да ги предават - напълно безопасно и достойно занятие, на омекотен терен, сред природата, далече от автомобилен трафик, където не могат да се хвърлят от нищо и под нищо - те биват насърчавани да се омагьосват.

(В последния абзац май формулирах принципите на политиката и на шоубизнеса... :wallbash: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един вид предлагаш във форума (форумите) да има официална длъжност "Човек, който казва на идиотите, че са идиоти" ;) Аз съм пръв кандидат за тази длъжност... На кой да си изпратя CV-то :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една американска банда Steelheart чийто певец е сърбин. Мисля си че има доста октави глас .

 

Милиенко Матиевич - хърватин. :dance: Има изродски висок глас, но на низините го няма никакъв. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ох, Кольо - ще ме умориш! :thumbup:

 

Бе този пее като настъпана жаба, бе!

По скоро, като току-що снесла кокошка (особено на последния тон) :thumbs_up:

 

освен ако не съм те разбрала правилно и си пуснал този линк за бъзик

Наистина ли се чудиш? :secret:

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.