Jump to content
Българският форум за музиканти

Мелодия за Песен


Recommended Posts

Незнам дали е тук мястото да постна темата, но тъй като ми трябва за китара реших да е тук. Трябва ми една мелодя на Solder of fortune na purple - Мелодията на вокала ако някой може да я изкра по слух ще се радвам не мисля, че е кой знае колко трудна за изкарване, ако имах повече време щях да я изкарам, но тъй като не съм роден с талант в слуха и още се уча сиг ще ми отнеме поне 4 - 5 дни а ми трябва до утре или в други ден най късно.

 

ПП : Вече потърсих из нета :) и не, в момента немога да я намеря сам . Защо ми е - просто когато свириш сам без група и вокал се налага сам да си акомпанираш и да си свириш баса на места както и мелодията а импровизациите едно на рака :) налага ми се да я изкарам само, че няма как да я пея затва ми трябва мелодията аз ще си я хармонизирам както мисля че подхожда блъгодаря предварително извинявам се , ако някаде сам изтарвал буква или правописна грешка било е от невнимание . Може и на таб може и на ноти само,че не знам как ще ги напишете и как да ги отворя ако е на ноти , до сега не ми се е налагало да гледам ноти от компютър.

Редактирано от Ruin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Така... може би ще ти отговоря по темата, като имам време, но сега ми направи впечатление началото на мнението ти.

Та да попитам... Знам и Незнам нещо, различни глаголи ли са?

Тази грешка е много често срещана и ще е добре да започнеш да ги пишеш отделно ето така: Не знам.

Иначе грешката се размножава.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
http://www.911tabs.com/link/?4583313

Отваряш с Guitar Pro и вътре пише, че има таб за вокала.

Изтегли си го този таб и провери дали го има :girl_witch: аз като пиша тема значи определено съм проверил и не случайно написах няма го в нета, а ако го има със сигурност не се намира лесно...

Редактирано от Ruin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ако искаш, потърси Guitar Pro файл и в този сайт:

 

http://www.ultimate-guitar.com/

 

Напиши името на песента в търсачката и прецени кой файл най-много те устройва. :girl_witch:

Редактирано от Delta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:slap: толкова часа откак е пусната темата, досега можеше да бъде извадена тази мелодия 50 пъти. Аз я извадих почти приблизително за около 10-20 минути, но не ми се пишат ноти и табове, че ще ми отнеме многократно повече време от ваденето. :girl_witch: То се е видело, ами сядай и я вади сам! Успех! :music336: Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Трябва ми една мелодя на Solder of fortune na purple - Мелодията на вокала ако някой може да я изкра по слух ще се радвам не мисля, че е кой знае колко трудна за изкарване, ако имах повече време щях да я изкарам, но тъй като не съм роден с талант в слуха и още се уча сиг ще ми отнеме поне 4 - 5 дни а ми трябва до утре или в други ден най късно.
Ако ти трябват 5 дни за да изкараш това по слух си абсолютен музикален инвалид,айде дай си малко зор,също и с правописа.

Едит:

Абе утре ше се появи въпрос - Как да го сложа на женЪтъ?

Ползвайте си мозъка/акъла,драги консуматори.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно освен избиване на комплекси и нападки нищо друго няма да се види... съжалих, че сложих темата не на всеки му се отдава да вади по слух на някой повече време на други по малко ... интересното е , че колкото и коментара да получи една тема и тва не е само при тази а почти всяка друга поне 40% заяждане за правописа 20 % спорове 20% избиване на комплекси 10 % критика и 10% някой да каже или да помогне по темата жалко е наистина :) както и да е вече я изкарах сам поради причината, че си взех взех почивен ден от лекции и работа :) можете да закриете темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Щом е така , значи е имало смисъл от темата ти.

Щом си жертвал такова време , вероятно е важно за теб.

Научил си мелодията сам , значи ще знаеш че можеш , което би трябвало да те радва:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:bravo: Бравос, падна ми камък от сърцето, че си успял и сам да се справиш с песента и освен това си успял да изчетеш доста теми из форума, събрал си и статистическа информация и даже си изчислил процентите! :ok: На това му се вика експедитивност! :) Ще спя спокойно тази вечер! :beer:

 

П.П. Забелязах, че и правописа си оправил, ...ашколсун! :)

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смешко,повечето комплексари тук са закърмени с тази песен,а и да не са ще я изкарат за 5 мин. макс.Никой не е дължен да върши Твоята работа.

както и да е вече я изкарах сам поради причината, че си взех взех почивен ден от лекции и работа
Неволята учи,нали? :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.