Jump to content
Българският форум за музиканти

въпросчета за адаптерите


Лелдорин

Recommended Posts

Това вече е офтопик но може да се патентова всичко. Те патентите за това съществуват.

не можеш да патентоваш общ колектор примерно, или катод биас. рандъл смит може да се пробва, но това е друг въпрос. е сега вече го избихме на ОФФ

Редактирано от wolfgang
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искате и за екскурзий си обсъждайте,но кажете някой двоен адаптер за резачки,че не разбирам хич.ако може да не е най-скъпия :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе обясняват ти хората че не ти е нужен двоен адаптер за резачки

вземи един Диджитек Дет Метъл дисторшън и свири на позиция между 2 единични адаптера :)

бахти повечето хора се дразнят че им се бъгва кирилицата на мен латиницата ми изчезна :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искате и за екскурзий си обсъждайте,но кажете някой двоен адаптер за резачки,че не разбирам хич.ако може да не е най-скъпия :)

бе малък, една камара народ ти казаха че GHS са подходящи за такива хави, пък "резачка" ако искаш ще ти трябва и някакво прилично ефектче

двоиния адаптер се слага най-често за да се премахнат гадните шумове които единичните вкарват при ефектите за "резачка"

ще си позволя да не се съглася с предложения вариант от колегата @прасе

звука ще ти е абсолютна мазаница, казвам го защото и аз съм имал скуаер като теб и след много главоблъсканици достигнах до извода, че най-доброто решение е двоиния адаптер при бридж-а

а кой ще ти го постави - ами не е нужно да е лютиер, може и бащати да е стига да го бива в тези неща, трябва внимателно да изрезеш пластмасата по размерите на адаптера и готово.

 

айде успех :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искате и за екскурзий си обсъждайте,но кажете някой двоен адаптер за резачки,че не разбирам хич.ако може да не е най-скъпия :)

Щом си решил да е адаптор, казах ти - JHS, 40лв, Raising Force или Малък цум.

 

P.S.: леле кво едновременно единомислие с колегите :P:greenball:

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също се подписвам с 2те си ръце за JHS -xxxx

за тая цена са трепач

аз лично имам -2 бр - нек и бридж - адаптерите си имат собствен звук който кефи

 

сега - да не вземете да вдигнете цената - като толкова ги хвалим :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок мерси почвам да събирам :P аз точно шум не искам да има :greenball: доста групи съм подминавал точно заради шума....примерно пуснах си 1349 но не помня коя песен-ми то не е дисторжън тва техното.то е пращене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок мерси почвам да събирам :D аз точно шум не искам да има :curse: доста групи съм подминавал точно заради шума....примерно пуснах си 1349 но не помня коя песен-ми то не е дисторжън тва техното.то е пращене :curse:

олеле пич ти съвсем си се омазал с *айна :blink:

искаш да кажеш че си пускаш студиен запис на група и има шум? неееее......

просто е някакъв дист който явно не ти се нрави

шума се изразява в това, че когато спреш да свириш се чува брум. или така нареченото на прост език бръмчене. все едно мухи летят из говорителите.

B)B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно ми е грешна информацията :curse: но онова беше пращене не дист.но както пише в подписа на евтим-човешко е да си некадърен B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми виж.....има купища информация за този въпрос. на твое място бих прочел малко материали, бих разгледал статии.....има много из нета. има и на български. просто трябва да потърсиш. едно време така правех. когато нещо не ми беше ясно първо гледах да знам поне за какво става дума а не да се излагам като кифладжия B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бахти повечето хора се дразнят че им се бъгва кирилицата на мен латиницата ми изчезна B)

Off/ И на мен така, ама проблема е от Файърфокса (ето пак :wall: ) - като почнеш да пишеш на латиница и след това смениш на кирилица, после не можеш да обърнеш обратно на латиница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бахти повечето хора се дразнят че им се бъгва кирилицата на мен латиницата ми изчезна :pray:

Off/ И на мен така, ама проблема е от Файърфокса (ето пак :wall: ) - като почнеш да пишеш на латиница и след това смениш на кирилица, после не можеш да обърнеш обратно на латиница.

Да, голяма селяния. Писах на АХЕ, ама каза, че не разбира толкоз, а и с ИЕ няма пробс... :godbless:

 

Burton, TONY - Благодаря, ще ги имам предвид... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също се подписвам с 2те си ръце за JHS -xxxx

за тая цена са трепач

аз лично имам -2 бр - нек и бридж - адаптерите си имат собствен звук който кефи

 

сега - да не вземете да вдигнете цената - като толкова ги хвалим :dance:

Тони то кво нямаш??? :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.