Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкурс за мелодия на Night Life!


Recommended Posts

На мен ми е интересно дали тази песен трябва да е писана за бенда NIGHTLIFE?? В смисъл ,че в бенда ви няма клавирист примерно и ако в песента има клавири дали ще бъде отхвърлена?!?! Или пък ако в песента има 2 китари а вие имате 1.......... надявам се схващате на къде бия :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 97
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На мен ми е интересно дали тази песен трябва да е писана за бенда NIGHTLIFE?? В смисъл ,че в бенда ви няма клавирист примерно и ако в песента има клавири дали ще бъде отхвърлена?!?! Или пък ако в песента има 2 китари а вие имате 1.......... надявам се схващате на къде бия :D

Здравей,

 

Парчето не е конкретно за Night Life Band. То трябва да представя фирмата и идеята Night Life. Ето защо имате свобода за оркестрацията. Важно е да се знае, че ако композицията е избрана за финала, ще трябва да се представи на живо с група, така че си правете сметка:)

 

Остават още 4 дни до крайния срок.

 

Поздрави,

 

Night Life Ltd

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя конкурс о6те ли върви ?!?! Спомням си го о6те от миналата година, а досега не съм виждал конкурс да се простира в 2 поредни години :happy:

Работата намирисва тука на безплатно събиране на идеи ... :happy:

Да ме извиняват Найт-Лайфаджиите ама ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе интересно ми е ако на човек му се ходи да види Финала на Конкурса, ще може ли да влезне и да гледа?!?!

Или не?! :)

Там е работата я :P Тарикат си ти Олд-и :P:no:

Това е все едно аз да обявя конкурс за песен/мелодия с награда от 5000 лв, ама да го вла4а 5 години.

Междувременно да окрада идеите на хората, а после някой от моето обкръжение да "спе4ели" конкурса на финалите :P

Така и така парите 6те останат в мен :P Идеите съ6то ...

Съжалявам, но наистина много ми намирисва този "конкурс"...

Освен това скоро найт-лайфаджиите бяха предложили някъде из форума ДОГОВОР за музикантите, които изберат. Попитах ги с РМ какви са клаузите на този договор, а те вместо да ми отговорят ме до-попитаха "Какъв договор" :P

...

Сами си правете изводите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкурсът е приключил, т.е. няма да се състои поради това, че нито едно от изпратените парчета не е покрило изискванията (това дето го пише в обявата).

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкурсът е приключил, т.е. няма да се състои поради това, че нито едно от изпратените парчета не е покрило изискванията (това дето го пише в обявата).

  :P

Отново смях в залата :P:P:D аз друго не съм и о4аквал, ама кажи й на qbodp B):DB):D

По на4ина по който конкурса е "привър6ил", без май да е запо4вал, се вижда най-добре кой се е изложил, жалко за вси4ки хора, които повярваха в тая идея, и подариха своята ... Аман от тарикати ...

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да сме конструктивни в разговора, и той да не върви като дразга,

нека найт-лайфаджиите да обяснят за какво то4но става дума, и за6то та се оплескаха не6тата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, visiondann - ебаси кви сме будали :think: :wall:

 

Нашият пианист реагира така: "Едни добри хора на тяхно място щяха да кажат "Е, няма да стане това, което имахме предвид, но от уважение към тези, които толкова се постараха, и сред които има наистина талант и въображение, ще направим купон и ще поканим част от тях да свирят" ...или нещо такова."

 

Кво пък, и за идеалистите има място под слънцето. Само да не се злоупотребява много с тях, че правят революции B)

 

Така по-добре ли ти става? Не вярвам B) Ама си е за смях де :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да не се злоупотребява много с тях, че правят революции  ...

Ми той българина си е идеалист, 6тото само му обе6тават и накрая - само купони.

Пък нито заплатите му заплати, нито наградите му награди.

 

За мен това си е 4иста злоупотреба - 6 месеца безнаказано да събира6 идеи, на хора КОИТО СЕ НАДЯВАТ ДА СПЕ4ЕЛЯТ обявената награда, А НЕ НА ХОРА ИДЕАЛИСТИ, КОИТО ПОНЕЖЕ НЯМА КЪДЕ ДА СИ ПРА6ТАТ ИДЕИТЕ - И ГИ ПРА6ТАТ НА Найт-ЛАФ.

 

Нека съфорумците да вземат отно6ение съ6то и да кажат какво мислят!

 

Ре6ението на клавириста ви, @qbodp, си е ли4но негово. Аз не съм идеалист, а реалист. Сори ...

 

"СПЕЧЕЛИ 2 000 лева!!!" е поста с който запо4ва тази тема, и при4ината 100% от пратените идеи да стигнат до Найт-ЛАФ, а не някакви идеалисти4ни пориви...

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

visiondann, аз съм засегната страна и затова по-добре другите да коментират. Ако намират смисъл тоест...

 

Само да ти кажа - естествено че и ние сме се надявали да спечелим, пич! B) Знайш ли колко чинели и крешове е сънувал барабанистът през това време? B) Абе мани... :stop:

 

И все пак, за ваша информация - хората дадоха обяснение на участниците.

Редактирано от qbodp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.