Jump to content
Българският форум за музиканти

Rg620 Vs. Dk2m


the_pazzo

Recommended Posts

Здравейте, имам си една дилема, коя да предпочета Ibanez rg620 или Jackson dk2m. Свиря си предимно прогресив метъл, хард рок неща, искам да е versatile , както е модерно /предполагам по-универсална в превод/. Ако някой има впечатленя да помага.

Редактирано от MDFk
Спокс, поправимо е ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Тъй като Айбанеца е по-дефицитен, има малко инфо, ако някой даде нещо е добре дошло. Доколкото разбрах Айбанеца май е от престиж серията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки факта, че съм изперкал фен на джаксън ти препоръчвам ибанецът, който определено е по-универсален. Не съм виждал много хора да свирят хард и прогресив рок с джаксън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще взема Айбанеца. А това, че е на 10-тина години /отлежал :) /, но в добро състояние може би не трябва да ме притеснява нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма дефекти може и да е по-добре. Много хора предпочитат да свирят на по-стари китари поради факта, че дървото е поизсъхнало и инструмента вече е изпитан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^@niki_jem - ??? Наистина ли мислиш, че китарата е седяла в този обществен кенеф(защото това Е обществен кенеф 100%)? Явно е за снимката; освен това ако наистина човека ще я взема първо ще я пробва и ще я види с очите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Тогава изниква въпроса защо човекът си е занесъл китарата в обществен кенеф, че и да я снима. Фона ли му харесва или какво ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^@niki_jem - ??? Наистина ли мислиш, че китарата е седяла в този обществен кенеф(защото това Е обществен кенеф 100%)? Явно е за снимката; освен това ако наистина човека ще я взема първо ще я пробва и ще я види с очите си.

 

 

Точно за това не е бих я взел. Снимката говори мнооого за собственика и. Аз небих влязал там пък камоли снимки на китарата да си правя. Представям си още къде е била!!! При толкова много китари за продан в нета точно тази! Не мерси. Това е моето мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не мога да отида и да я пробвам /за Айбанеца става въпрос/. Човекът ,който я продава е музикант, би трябвало добре да се е грижил за китарата, не знам как е попаднала китарата на това място, но предполагам, че е било временно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се хванахте за тоя обществен кенеф... niki_jem - ми ти може и да не я взимаш.

Собственика бих препоръчал да изиска(ако няма) по-детайлни снимки на лак, фингърборд, прагчета и т.н.

Ако може и да ти запише нещичко, още по-добре.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.