Jump to content
Българският форум за музиканти

Неколко музикални произведения


R.Vengeance

Recommended Posts

Викам си,тука всекви хора пускат кавърите си,било то начинаещи или напреднали,аз досега само един път съм пускал тема,и то тогава за КръстникО наистина не съобразих че Айбанеца трябваше да го настроя по гитар про,ама случва се. :thumbs_up:

Наскоро записах тези нови 5 парчета,с новия микрофон и нов процесор за ефекти,и би им се искало да ги видят повече хора,че в скайпа немам чак толкова много хора със сериозен интерес към рок/метъл музика.

Тук е обаче и момента да кажа,че ако още не съм казал,съм самоук,и доста ограничен откъм теория,тъй че може да си спестите музикалните лекции,защото няма много голям смисъл :happy:

Просто ми е интересно да чуя как съм се развил от предните неща,които съм правил (старите 7 клипа,които са по-надолу в колекцията) и в кое трябва да продължа да се усъвършенствам.

Клиповете са тук:

http://www.vbox7.com/collection:746456

:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От самия сайт е нещо...то и на мене понякога ми дава грешка. :D

Редактирано от R.Vengeance
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално най-новите клипчета - със софтуер - ауда сити,а па инак в същото време доближавам микрофона си (биема уу2000) до кубето и свиря с китарата. :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса най-много Кръстникът. Просто си го изсвирил добре, а и честно казано не очаквах Албанеца да не се размаже при 2 ноти. Явно съм я подценил. Но много не-скромно я караш. :) Бъди скромен кажи "е ей тука тва е най-лесното дето знам". :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми специално Кръстникът е едно от нещата които първо научих да свиря на китара. :) Още когато свирех на кухарка,ама тогава знаех само основната мелодия а след време постепенно научих и цялото произведение. :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Викам си,тука всекви хора пускат кавърите си,било то начинаещи или напреднали,аз досега само един път съм пускал тема,и то тогава за КръстникО наистина не съобразих че Айбанеца трябваше да го настроя по гитар про,ама случва се. :icon_shithappens:

Наскоро записах тези нови 5 парчета,с новия микрофон и нов процесор за ефекти,и би им се искало да ги видят повече хора,че в скайпа немам чак толкова много хора със сериозен интерес към рок/метъл музика.

Тук е обаче и момента да кажа,че ако още не съм казал,съм самоук,и доста ограничен откъм теория,тъй че може да си спестите музикалните лекции,защото няма много голям смисъл :punk_guitar:

Просто ми е интересно да чуя как съм се развил от предните неща,които съм правил (старите 7 клипа,които са по-надолу в колекцията) и в кое трябва да продължа да се усъвършенствам.

Клиповете са тук:

http://www.vbox7.com/collection:746456

:)

 

Тъй като пуснеш 74 песни в некой видео сайт - много малък шанс да получиш някво мнение. Никой нема тръгне ти изследва творчеството (освен ако не го заинтересуваш некак си)

 

Аз чух няколко неща - и аз не съм музикално грамотен, но това което ми направи впечатление е, че навсякъде изоставаш с темпото. Демек сръчност на пръстите требе (дано да не ми се смее некой за израза)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти па и ти 74...те са общо 12 клипа,и аз искам по-специално за тия новите 5 да чуя мнения,щот другите са стари... ;)

Инак си прав за темпото,за всички не мисля,но за некои клипове -да,но т'ва мисля се постига с опит,тренировки,когато вече си имам група на разположение и така.

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

http://www.vbox7.com/play:a8093c53

http://www.vbox7.com/play:881aabc4

Такааааааааамммм,нека да обновим темата. :greenangel: Клиповете са от първото ми концертно участие :greenangel: в даскалото ми по случай Свети Валентин. :greenangel: Като за първи път на живо мисля че е доста добре. :greenangel: А майтапите,които се чуват от време на време,са пускани от един колега-музикант,рапър е. :cheers2:

Наскоро взех участие и в местния театър,на един друг конкурс.но клиповете,които разполагам от там са или твърде кратки или с твърде лошо качество,та за това не съм ги качил. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, приятни са нещата, но се чудя как така при нов процесо не си се заиграл поне малко с ефектите, защото звука от китарата е остър и изнервящащ.

Седни и си направи някакъв дилей или хорус, малко компресия, абе както си му е реда при наличието на процесор.

Иначе си свириш добре, даваш сигнали, че можеш и повече обаче сериозно работи за техника.

 

Като се снимаш как свириш после гледай клипа и ако не ти харесва звукът на теб, няма как да ни хареса на нас. Просто съвет :)

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за компетентното мнение,братле. :D Тук е моментът обаче да кажа че процесора ми не е некъв мощен с множество ефекти,а са два отделни - единия е Danelectro DJ1 Pastrami Overdrive Pedal, а другия е Bespeco Cruncher,като почти винаги ползвам първия,щот повече ме кефи. :dance:

Жив и здрав. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.