Jump to content
Българският форум за музиканти

Нова играчка от Меса


Fashion

Recommended Posts

Ето и новото попълнение в ламповите глави на Меса ,липсата на малка лампова глава вече е попълнена.

Ето и

,приятно гледане.

И

. Редактирано от Fashion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но и цената си е добра :thumbs_up:

 

Колко, че не успях да видя?

 

 

Колкото до ампчето - много добре изглежда и определено има повече функции и от Ориндж ТТ и от Vox Nightrain. Ако има и лууп ще е хептен добре ;)

Само че ми е странно как представят Меса с такава китара и такива мелодийки, все едно представят Фендер. Все пак е ясно коя ще му е аудиторията.

 

 

Опа, сега видях ценичката...."оnly Ј999" :Piano: Ехаа, че те големите са по толкова... :greenangel:

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^На единият клип казва

, а като го търсех в онлайн магазините на "очаквани продукти", цената се въртеше пак около 1000. А големите са по 2500. В Европа това е евро де...

 

Няма лууп, поне никъде не пише, а щяха да напишат ако имаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази е добра.Харесва ми, но цената си е ебати стъргалката....

Затова смятам, че новата мини лампова глава на IBANEZ TSA-15 ще има много по-голям успех.Особено пък на тази цена (около 300$).

Идеята е, че има вграден Tubescreamer 808 в нея и освен това има вграден 6db бууст доколкото помня.

Разгледайте я и ще разберете какво имам предвид:

Редактирано от synyster_vengeance
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се има предвид,че Tubescreamer 808 струва $180, ампчето IBANEZ TSA-15 си е направо без пари.

Но все пак това не е тема за сравнямане на всички модели и марки от този клас ,а за мнения и впечетления от новото ампе на Меса.

За никого не е тайна ценовия клас на тази марка ,нали затова са толкова "големи" и мечтани от всички ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда Меса отново доказват ,че знаят тайните на добрия звук. Колкото до този Айбанец лично аз бих си купил педалчето 808 и бих го включвал по предназначение отколкото да се ангажирам с купуването на съмнителен амп с вграден бустър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.