Jump to content
Българският форум за музиканти

Репетиционни


AXE

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Нова репетиционна (студио) за ВАРНА.

 

Soundburger studio (срещо Полското консулство)

 

за записване:0888 919761

 

http://www.myspace.com/sbsstudio

 

 

3lv/h - репетиции

 

за запис - по договорка

Редактирано от aitapeapea
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една нова репетиционна. Аз няма да давам мнение за нея, щото не е коректно.

www.repeticionnata.com

 

Скоро ще сложим банер тук във форума, за да е по-лесна за откриване.

 

По-здрави!

Това е най-добрата и просторна репетиционна! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Това е най-добрата и просторна репетиционна! <_<

И ние с другарите сме много доволни от нея. И мацката, и пича се държат супер коректно. Още един голям + за мен е че се намира на 15 мин. пеша от нас : )))

Барабаните звучат много яко, останалите инструменти-също.

Преди тва ходехме при Бисер, но сега тази ни допада повече.

Аре приятно свирене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-добрата и просторна репетиционна! <_<

И ние с другарите сме много доволни от нея. И мацката, и пича се държат супер коректно. Още един голям + за мен е че се намира на 15 мин. пеша от нас : )))

Барабаните звучат много яко, останалите инструменти-също.

Преди тва ходехме при Бисер, но сега тази ни допада повече.

Аре приятно свирене...

Не е никак лоша, действително, само дето първия път се борих като свиня с тиква с Behringer-а... те това е апаратура с характер, правеше малко каквото си иска. Има и палки там (някои барабанисти чупят по 2 комплекта на репетиция :bravo: )... бе - рахат. Само дето е далечко на някои хора, а и първия път трудно се намира. Наистина обаче, един от много големите плюсове е коректността на хората там :) Никой не ти се зъби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от "Репетиционната" нещо не съм доволен. Ходихме 2 пъти там първият път пробвах маршалчето и преживях някак си, вторият път реших да видя как ще е Берингер-а (Блу Девил) и направо вдигнах ръце. Иначе барабаните са Тама с хубави чинелчета, а бас главата е Пиви и е лампова, ако не с лъжа като може и в транзисторен режим да се пуска или нещо такова. Общо взето не е много подходящо място за метъл музика. И пак казвам това, което не ми хареса е, че не можеш да отидеш ей тъй с китарата и направо да пъхнеш кабелчето и ето ти звук, както в репетиционните, където има комбота. Ама може и аз да не разбирам. Иначе е доста просторно и приятно.

 

редакция: Погрешка писах в тази тема, а не другата с репетиционните. Ако може да ми преместите мнението, съжалявам за причинентото неудобство.

Редактирано от vovcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Мнезнам момци за каде сте се запътили към Пиродска 92 ама там е доста шит място (добре направена репетициона която е спрано да се подържа ,сигорно от втория месец след като са я направили) за репетиция две става. При бохата е малко шит кат изпълнение ама па е такъв стабилен пич че само за това си струва да ходиш там. На плиска има още една подобна на Бохата ,Борис се казваше пича и също е много стабилен в репетиционата мое пиеш, пушиш пиратка таигър да си гърмиш и нищо нема ти каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

02872316 търсиш Борис ,може да питаш за gsm-а му ,но и да домашния може да записваш часове. Точен адрес незнам имаше едно посолство там, като звънеш ги питаи за адреса. Репетиционата не е нищо особено ,но ако си се запътил към пиротска е по добре. Цената е 4 лв на час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една нова репетиционна. Аз няма да давам мнение за нея, щото не е коректно.

www.repeticionnata.com

 

Скоро ще сложим банер тук във форума, за да е по-лесна за откриване.

 

По-здрави!

Аз бачкам в двора в който се намира въпросната репетиционна. Мисля, че всеки който я намери самостоятелно (без някой друг да го заведе) трябва да получава награда :D

Иначе в интерес на истината не съм влизал да видя за какво точно става въпрос, но може да намина тези дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Мисля, че всеки който я намери самостоятелно (без някой друг да го заведе) трябва да получава награда  :blink:

Иначе в интерес на истината не съм влизал да видя за какво точно става въпрос, но може да намина тези дни.

 

Има хора които я намират от раз, има и такива дето и на третия път се омотават. То си е до ориентация или чувство за такава :godbless:

 

Колкото до кубетата за китара... обещавам в момента в който вземем нещо по свястно да оповестя в тази тема :wall:

 

Очакваме още градивна критика! Подчертавам Градивна...!

 

 

П.С. Това с палките не е вярно.В смисъл не предлагаме палки. Всеки барабанист си носи собствени щото рискува иначе да свири като Бонзо в средата на Моби Дик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При бохата е малко шит кат изпълнение ама па е такъв стабилен пич че само за това си струва да ходиш там.

Пич, Бохата одавна разтури репетиционната иначе си прав : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Репетиционната съм ходил един път с групата. :) Супер яко е! Просторно, топло, мацката се държи добре. :) Даже се сприятелиха с мойта мацка. :lol: В петък пак ще ходим и.. така. :) Барабаните и баса звучат готино, въпреки че баса е малко... повреден. Ама кво разбирам аз от басове. :P Нека казимбут допълни нещо ако съм изпуснал. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава е репитиционната. Някак си атмосферата вътре е готина... А на баса му няма нищо - просто е модел за джедаи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.