Jump to content
Българският форум за музиканти

Висококачествен денс транс


Recommended Posts

Евала,Супер са нещата ,а и преслушах и доста други изпълнения в оня сайт и твойте са с нива над другите или може би защото ми допада стила.В малкото свободно време което имам са опитвам да правя подобни инструменталчета.Действай смело ,ама незнам кво следва по-нататък....некой лев да се изкарва.Аре успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oоооо да! веднага изпичам един диск и ще ги слушам в колата :) много ми харесват такива неща :)бийтовете са убиец!!! особено през бас каса!!! давай още!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и на мен ми харесват :)

 

Относно критиката има дребни нешица които на мен

ми направиха впечетление някои бленди звучат

доста миди :) иначе останалото е супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някои места им липсва мъничко обем, даже не толкова и това, а по-скоро плътност(пак казвам - на места само), но пък моите неща в това отношение комай ги попретрупвам, та може и да не съм най-подходящата за вслушване във <_<

 

Експериментирай с нови звуци :greenball::greenball::greenball:

 

И не се отказвай, де :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хляб в парчурлята<_< Супер са! Особено много се заслушах в Touch My Soul и All I Have Ever Wanted. Много добро!!!

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някои места им липсва мъничко обем, даже не толкова и това, а по-скоро плътност(пак казвам - на места само), но пък моите неща в това отношение комай ги попретрупвам, та може и да не съм най-подходящата за вслушване във <_<

 

Експериментирай с нови звуци :greenball::greenball::greenball:

 

И не се отказвай, де :greenball:

да не съм най-подходящата за вслушване във

ха и аз говоря така по някога заради словореда от англ сигурно

да забелязал съм че ми липсва phat sound и не мога да разбера как се пшостига,това ми е сред основните проблеми,може би трябва по смело да boost-вам честотите...не знам

ако ме открехнеш как се прави по плътно и дълбоко ще съм ти много благодарен

 

 

 

ИМАМ МОЛБА КЪМ ВАС ДА НЕ МИ СЛУШАТЕ ДРУГИТЕ ПАРЧЕТА ЩОТО СА СТАРИ И ЗАЛУХАВИ А АЗ БЪРЗО НАПРЕДНАХ И ИСКАМ ДА ОБРЪЩАТЕ ВНИМАНИЕ НА НОВИЯ ЗВУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В подкрепа на рпедпоследния офф - Снежанке, хайде де, пусни нещо от твоите яките да им се порадваме обществено:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е, според мен. :( За пръв път чувам подобен стил тук. Стилово не критикувам, защото си е избор на автора това и няма никакви порти за стиловите експерименти и сношения, още повече в електронната музика. Съвсем леко е етерно, наистина, но не у лошия смисъл на думата. В тази музика няма строги норми, все пак звуците са буквално всякакви.

 

Уфф-офф-топик отново (всеки път е предпоследен): Без срам и таквиз работи, пускайти да чуйм. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.