Jump to content
Българският форум за музиканти

Distorment 2005 Demo


Recommended Posts

ами като цяло има добри неща,но вокала нещо не ми допада...а и това май е групата ,с която най се доближаваме по стил в този форум :godbless:

Ммм мммм мм да яко е, бива! Обаче и на мен вокала не ми допада. Личи си как се мъче и дрането му на моменти се превръша във стон, се едно му мутира гласа!

Слушам Force fed и след това пускам Blind hatred и дрането е 1х1 все едно не съм сменил пърчето. Иначе е супер :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хех, значи все пак не може без монитори ..аз още не съм си ги доизплатил но определено не съжалявам, че ги взех. Това със супата от честоти кърти :):)

 

Що се отнася до вокала - той в момента се упражнява по едни уроци и се надяваме, че ще в скоро време ще звучи по-добре и убедително, просто му липсва малко техника като че ли :)

 

Радвам се и че самата музика, която е по-важното, получава добри коментари. Jfog с вечната му подкрепа :)

 

Хехе, а synchu само ръкопляска отстрани все едно не съм му задължен :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен проблема е че гласът му още не е мутирал, до 2 години би трябвало да се оправи... вече от към самата техника на пеене.. тя се изгражда с времето, в момента вокала просто вика, нито звучи дорбе, нито е особенно полезно... the zen of screaming може и да помогне :) но повече ще помогне разбирането на гласовия Хапарат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от към тембър е шеснайси направо вокалчето,колкото и да мутира от тук на татък ще е за добро,проблема е в техниката .Ясно е че гърло има чак в излишък , малко по вече мелодия ми беше мисълта на мен :D Та дори и по малко дране ше помогне мисля.

..наскоро имах удоволствието да гледам на живо Krisun и зa мое голямо учудване,когато вокала говореше между песните се чуваше със същата сила с която и като пееше:)..да кажем почти същата де...та мисълта ми беше че не му е майката дрането.Гласа е следващия инструмент в групата няма значение за кво се пее и как,просто трябва да се изпее.

 

..та като мине уроците баш ше ми е драго да чуем пак парчетата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..та като мине уроците баш ше ми е драго да чуем пак парчетата :headbang:

Аз викам да са нови парчета :) ..стига съм пускал Blind Hatred ;)

Вероятно ще те зарадвам като кажа, че в новите песни ще има и по-мелодични китари (и още нещо :twisted: ).

 

За целта, обаче, трябва да намерим втора китара (аз ще съм главно ритъм китара така да се каже) и бас (в момента имаме някой предвид, но още не сме репетирали с него).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Що се отнася до вокала - той в момента се упражнява по едни уроци и се надяваме, че ще в скоро време ще звучи по-добре и убедително, просто му липсва малко техника като че ли :D

...

Не ви е чак толкова зле вокала, че да се налага да ходи на уроци.

Просто ще е добре според мен да седне и да послуша по-внимателно как пеят неговите любими певци и да се поупражнява повече. Просто му трябва малко повече убедителност и разнообразие, защото музиката ви не е толкова монотонна и ще поеме и по-разнообразни вокали.

Добра работа сте свършили до сега. Ще се радвам да чуя и повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.