Jump to content
Българският форум за музиканти

Epiphone Sg Speicial Player Pack


Shadowfreak_

Recommended Posts

Моята история ... така на 23-ти преди коледа си поръчах китарен пакет приличен за начинаещ пъл и не само ... http://www.visiarts.net/catalog/product_in...roducts_id=5572 но се оказа че нямат на скалд... точно този модел и за това реших да си избера друг от същия сайт друг пакет доло горе на тази цена и се спрях на http://www.visiarts.net/catalog/product_in...roducts_id=5573 + http://www.visiarts.net/catalog/product_in...products_id=232 и в момента този пакет + черната китара патуват към София в момента е в VIENNA, AT 01/08/2010 11:49 P.M. DEPARTURE SCAN (UPS TRACK :greenangel: ) .Дори не знам защо се допитвам до вас спред мен няма голяма разлика м/у двата пакета а и в самото звучене на 2те китари и все пак се допитвам до вас и искам да разбера какво е вашето мнение.(мнение на по - опитните от мен аз съм начинаещ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, аз също не мога да разбера какво точно те притеснява :greenangel: Би ли уточнил лекичко, за да може някой да ти даде съвет, който да е ползотворен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми трябват ми мнения за 2те китари като цяло за какъв стил музика са ... Аз искам да свиря Indie/ Emo /Screamo Post-hardcore /punk-rock/ :rockon: Стиловете са много и разнообразни . Има ли голяма разлика в качеството между 2те китари . Пакетите стават ли за начинаещ или стават и за малко по-напреднали ? МНОГО СЪМ ЗАРИБЕН ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С МУЗИКА и сега когато събрах някои др . лев и си поръчах 1вата си ел. китара според мен е нормално да искам да знам колкото е възможно повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете китари са еднакви,стават основно за метъл.

 

В смисъл, ако говориш за черната и червената.Първият Епифон сигурно е различен от тях.

Въпреки че и той е с 2 хъмбъкъра, така че и той е за метъл.

 

Аз лично не бих си купил нито една от трите, камо ли в такъв пакет.

По-добре да се беше разходил до някой голям град, хем щеше да си избереш хубава китара, хем щеше да я купиш веднага, хем нямаше да има надценката на Visiarts.

Редактирано от Чукопад
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искъл да разбера не дали ти би си купил такъв пакет а по скоро ЗАЩО според мен китарата (SG) има супер звучене. а двете китари сравнени без Overdrive (les paul & SG) ми звучат пролично за цената .. :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ти казал, че си направил правилен избор с черната(http://www.visiarts.net/catalog/product_info.php?cPath=29_33&products_id=232), защото е с по-дълга скала(648мм) и кленов гриф. А това според мен е по-подходящо за твоите нужди.

 

Но не бива отсега да ти скача някой пръдльо като мен и да ти казва кое "става" и кое "не става", защото ще ти се загнездят разни предразсъдъци, за които хората в бъдещето ще ти се смеят :rockon:. Китарата е подходяща за първите 2-3 години свирня. После сам ще си решиш, дали имаш нужда от по-добра. Пък като пипнеш няколко други китари с други параметри, ще разбереш разликите.

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за мнението точно такива мнения искам .... (не да ми казват че съм направил правилен избор а дали им допада избора им и защо или пък обраъното) :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете китари са еднакви,стават основно за метъл.

 

В смисъл, ако говориш за черната и червената.Първият Епифон сигурно е различен от тях.

Въпреки че и той е с 2 хъмбъкъра, така че и той е за метъл.

 

Аз лично не бих си купил нито една от трите, камо ли в такъв пакет.

По-добре да се беше разходил до някой голям град, хем щеше да си избереш хубава китара, хем щеше да я купиш веднага, хем нямаше да има надценката на Visiarts.

 

Бих искъл да разбера не дали ти би си купил такъв пакет а по скоро ЗАЩО според мен китарата (SG) има супер звучене. а двете китари сравнени без Overdrive (les paul & SG) ми звучат пролично за цената .. :rockon:

 

Изразил съм се погрешно.

 

Не бих я купил, основно защото е от интернет.

 

Ако бях отишъл в магазина и ми беше харесала сигурно щях да си я купя.

 

Обаче ако избираш по няколко харектеристики в интернет сайт и 2-3 клипче от ютюб, не става.

Не ти го казвам от опит, казвам го, защото съм го разбрал от хората с опит.

Ако трябваше да бъде боднато едно златно правило за целият раздел, то е че като купуваш китара, отиваш, пробваш и тогава избираш.Във всяка тема направена от начинаещ, който иска да си купи китара, абсолютно всеки отговаря по този начин.

 

И аз като теб мислех да си купя такъв пакет, точно от същият сайт, но хората тук ми обясниха кое е по-добре, послушах ги и сега съм много доволен, че съм направил така.

 

Няма спор, че китарата ще е хубава и ще ти хареса и ще можеш да изсвириш това, което искаш, но просто има начини да минеш хем по-тънко, хем с нещо по-добро :bravo:

Това ми беше мисълта.

 

Сега даже като се замисля, ако можех да се върна назад, въобще не бих си купил нова китара, ами по-скоро от някой от форума.Помня, че когато бях пуснал тема, някой ми беше предложил един експлорър и кубе за 400 лева, но не знам защо не го послушах.Сега може би малко съжалявам :beer:

Редактирано от Чукопад
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек като има повече познания - има и различно мнение.

Всеки си има мерак да си купи нещо ново - тръпката си е друга като знаеш, че само ти си пипал китарата.

Колега, честито и дерзай. не е лесно да се научи човек да свири - иска много време и много упорит труд - после обаче удоволствието е голямо и си заслужава.

Китарата е супер за начинаещи - достатъчно качествен инструмент за да можеш да свириш каквото ти душа иска и да се учиш на него. След време като навлезеш в детайлите и различните звучения, и всички видове пинизи по инструментите - вече сам ще знаеш какво да търсиш и какво да си купиш.

SG - то е много добър модел, защото е удобен и в права и в седнала позиция, изключително лек и многообразен.

Сега ти трябва време и мерак - нищо повече ;)

Честито още веднъж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек като има повече познания - има и различно мнение.

Всеки си има мерак да си купи нещо ново - тръпката си е друга като знаеш, че само ти си пипал китарата.

Колега, честито и дерзай. не е лесно да се научи човек да свири - иска много време и много упорит труд - после обаче удоволствието е голямо и си заслужава.

Китарата е супер за начинаещи - достатъчно качествен инструмент за да можеш да свириш каквото ти душа иска и да се учиш на него. След време като навлезеш в детайлите и различните звучения, и всички видове пинизи по инструментите - вече сам ще знаеш какво да търсиш и какво да си купиш.

SG - то е много добър модел, защото е удобен и в права и в седнала позиция, изключително лек и многообразен.

Сега ти трябва време и мерак - нищо повече :)

Честито още веднъж

Мерси МНОГО ! МЕРАК МЕРАК МЕРАК колкото искаш !Само има 1 проблем времето с кето разполагам не е кой знае колко но по добре да се занимавам с музика която обичам от колкото повечето от моите съученици...който се друсат пушат .... и тн .. :greenangel: МЕРСИ ЗА КОМЕНТАРА !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.