Jump to content
Българският форум за музиканти

Offroad подарък!


Recommended Posts

И аз чак сега изслушах всички песни по няколко пъти и определено албумчето ми допада!

Поздрави на цялата група и особено на Алекс за бас линията на "Новобранец",като рифове и звук,все едно Steve Harris го е изсвирил това парче :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, евала за албума; евала за хъса; благодаря за безплатното и всеобщо пускане на албума (аз и другия форум наглеждам, че съм младши офроудър); браво на Боби, който отдавна знам какво може и наздраве на бандата (само Гого познавам лично), ама хич не ми харесват песните, мнение просто. Има едни други пичове, Отряд 13, на нещо подбно ми прилича. Пак казвам, оценявам усилията, само изразявам мнение (което предвид това, което чета нагоре хич не трябва да ви пречи). :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, евала за албума; евала за хъса; благодаря за безплатното и всеобщо пускане на албума (аз и другия форум наглеждам, че съм младши офроудър); браво на Боби, който отдавна знам какво може и наздраве на бандата (само Гого познавам лично), ама хич не ми харесват песните, мнение просто. Има едни други пичове, Отряд 13, на нещо подбно ми прилича. Пак казвам, оценявам усилията, само изразявам мнение (което предвид това, което чета нагоре хич не трябва да ви пречи). :)

 

Пич, не виждам нищо общо между музиката на Отряд 13 и на Офроуд...Нито като стил и музика, нито като послание, нито като текстове.

 

btw Крайният вариант звучи още по-добре!!!

Вече си имам и песни фаворити - Сряда вечерта, Кралят гарван и Девет планини. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря. Албумът радва. Кралят гарван ми е фаворит, много съм фен на ала акустичния Блайнд Гардиан тип парчета :cheers2: Много гот :)

Шъ чакаме втория албум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, пичове, харесаха ми песните! Желая ви успех! ;)

 

П.П. Алекс, задължително да презапишете "Юмрук в стената" - това парче как ме кефеше 90-и-някоя си година, не е истина! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ от името на бандата за хубавите думи !!! определено дава положителна енергия и мотивира още повече ...

 

"Песник у доварЯ" е за следващият планувана .... и по иронично стечение на обстоятелствата в момента съм с счупена дясна ръка точно от забит юмрук в една стена ... еехех ... сори за грешките ама с лявата е така ... ехех

 

пак едно мерси от всички !!!

 

абе цял ден ме сърби гъза и се чудя кой ме спомина .... огледах мейлове, проекти и тн ... иии се сетих, забравил съм да спомена Галин (Gregg) в благораственото слово а хем имаме 2 мноо яки машини от него ... моята сам едвам я вдигам :) МЕРСИ ДРУЖЕ !!!

 

 

Поздрави

Алекс

Редактирано от vhcs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе цял ден ме сърби гъза и се чудя кой ме спомина .... огледах мейлове, проекти и тн ...

 

А, може и някой от другия бряг да те мисли... :)

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове едно голямо БЛАГОДАРЯ и от мен!!! Комплимент от колеги е двоен комплимент! Специални благодарности на Боби и поздрави /както Алекс писа по-горе/ за здравите нерви! Той е човек с талант и бъдеще и е удоволствие да се работи с него. Същото мога да кажа и за Мария и Десислава Петрови-невероятни професионалисти! Още веднъж поздрави на всички и всичко най-хубово през Новата година!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нечовеците ;) правите мноооооого добра музика!Фен съм!Продължавайте все така да радвате душите на българите,които наистина слушат музика.(разбирате за какво говоря.)Желая ви само здраве и щастие!

 

ПП: Ужасно много ще се радвам ако отпуснете таб за солото на "Носталгия" да се пробвам да го жуля.Уникално добро е!

персонална благодарност! и едно уточнение- записът на "Носталгия" е още с Делта Форс и финалното соло свири бруталният виртуоз Чавдар Ганчев с който бяхме железен дует. спомням си наистина с носталгия тия времена... еееех бяхме млади... така че той може да ти пусне таб- успях накрая да го убедя да се регистрира- чаво74. нека е добре дошъл! поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нечовеците :thumbup: правите мноооооого добра музика!Фен съм!Продължавайте все така да радвате душите на българите,които наистина слушат музика.(разбирате за какво говоря.)Желая ви само здраве и щастие!

 

ПП: Ужасно много ще се радвам ако отпуснете таб за солото на "Носталгия" да се пробвам да го жуля.Уникално добро е!

персонална благодарност! и едно уточнение- записът на "Носталгия" е още с Делта Форс и финалното соло свири бруталният виртуоз Чавдар Ганчев с който бяхме железен дует. спомням си наистина с носталгия тия времена... еееех бяхме млади... така че той може да ти пусне таб- успях накрая да го убедя да се регистрира- чаво74. нека е добре дошъл! поздрави!

 

:lol::recourse::recourse: Силно се надявам да пусне един таб,даже бих искал и съвети как се постига това свирене :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Случайно чух "Девет планини" и адски много се зарибих!!! Чух и албума, не мога да кажа, че всички песни ми харесват, но "Девет планини" и "Хайдушката чешма" просто ми ИЗПЪЛВАТ душицата!!!!!

 

Поздравления и за звука и за свирнята!

 

Изненадва ме, че албума го предоставяте за свободно сваляне, лично аз определено бих си го купил ако излезе на диск.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много! идеята за свободно сваляне не е случайна- знаеш какъв пазар е музикалния в България особено ако не свириш чалга и правиш авторска музика. не искаме да се правим на интересни или да обидим някой /предварително се ИЗВИНЯВАМ/. освен това пуснеш ли нещо по магазините на другия ден го има в нета. така че не знам някой да е забогатял от продажби на дискове /с малки изключения/. животът е кратък и по-добре това което правиш да го споделяш с другите а не да го криеш под възглавницата за по-добри времена. може да звуча като еретик но така мисля. а малък тираж ще има /сега се работи/ по настояване на офроуд форума. скоро ще стане ясно от къде може да се намери. поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.