Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

Не помня някой да е снимал, но може просто да не съм разбрал...

 

Все пак, срещата наистина беше от най-добрите:) Точките ми обраха Роко и неговата компания - супер много ме изкефихтеееее ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за пръв път идвам и дойдох благодарение на Термита и много се накефих ... напрао няам търпение да дойде 3ти ... (първия петък на ноември) .. ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня някой да е снимал, но може просто да не съм разбрал...

 

Все пак, срещата наистина беше от най-добрите:) Точките ми обраха Роко и неговата компания - супер много ме изкефихтеееее :pray:

ааааа, имаше снимки, даааа ;) ама ти май закъсня :think: следващия път недей!

ей, малкия Роко беше страшен обаче :pray: муцка ;):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качил съм снимките тук http://store2.data.bg/shirpotreba/FORUM%20...ION/OCT%202006/

 

некой треаше да се сети да сложи против червени очи ама не съ, следващият път шса сетя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уфф, явно съм окъснял за фотосесията, та да се увековеча и аз на форумна сбирка, ама Роко младши беше върха. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това ти останаха едни пари в мене, Дилетанте. Тряа да кажеш кога ще се видим да ти ги дам. Ако искаш заповядай на вокалската среща:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се, че не успях да снимам всички и не успях да кажа чао на всички, трябваше да си тръгна набързо, ама виждате ли който позира колко добре стаа, можем следващия път да направим едно албумче :jazzband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам да се извиня на последните мохикани пак :jazzband:

 

Тва да бързаш от НДК до Японския не си е работа ! :punkband:

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе, снимките са страшни, ама там където съм аз, ако ми одрежете главата, още по- хубаво ше стане :);):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига сте я флуудили тая тема бе, някои, дето сме абонирани за нея не можем да си разчистим пощата от вас :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна среща беше. Добре, че поне чао успях да кажа .... дето не искаше да хоим в 10 а то4но тогава отидохме .. ;) е нищо де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.