Jump to content
Българският форум за музиканти

Ето и две мои стааари хави


KAE

Recommended Posts

Значи в Gmail-a преди малко качих:

1. Progressive theme - леееко повлияна от Dream Theater:) Всичко е синтетично, поради липсата на хапаратура за приличен запис. Подканвам (ако има заинтересовани) лица (предимно китаристи) да нажулят тяхно (люто) соло върху тая тема и да постнат резултата.

2. Chalga impossible - парчето е "phone ready" - качвате го на телефона си и вече имате уникална чалга, залагам си главата;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прогресивчето е яко ;) евала. готино звучи, макар и синтетично ;)

 

чалгата ме разби хахахаха! култ! веднага го качвам на тел-а :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогресива е гот, midi-то не можах да чуя, нещо не се задейства синтезатора при мене - някви банки се слагало. Барабаните как ги правиш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогресива е гот, midi-то не можах да чуя, нещо не се задейства синтезатора при мене - някви банки се слагало. Барабаните как ги правиш ?

Изпускаш, пич, слушай чалгийката непременно, ще ти хареса :green: MIDI-то съм го правил с дефолтния синт на WinXP. Иначе барабаните на прогресив темата са излагация, ползвах някакви AKAI-ски семпли, ама убий ме, не знам точно какви.... Алтовете са под всякаква критика, така че за тях си затворете едното ухо:greenangel:

Да добавя: за бараните ползвах и EDIROL Super Quartet. Баса е пак от него. Диста на "китарите" е JCM900 от Simulanalog Guitar Suite, китарите и синта са на Logic Audio :green: .

Редактирано от Калата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще си взема бележка и ще видя да пооправя синта, обаче аз от бая време се опитвам да наредя някакви барабани - две програми имам за това, ама не ми върви на дръм тракове, та "попивам" за сега само съвети

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма смисъл да ползваш 100 програми - всичко е просто въпрос на семпли...Бъзикай шибаните софтуери, тва е начина, аз без коса останах докато докарам що-годе приличен звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, вий, чалгаджийчета таквиз! :green: :green: :green: Ай наздраве за новата година и от мене :bravo::bravo::bravo: Обещавам да пусна още 1-2 подобни гаври :violin:

А за едно люто солце върху прогресивчето няма ли мераклии?!?

Редактирано от Калата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калата,

прогресивчето е добро като синтетично изпълнение, макар и аз само на разпределението на клавирния звук да се изкефих. Ясно е, че с Ibanez или Musicman ще звучи перфектно, но заемките от DT са очебийни... особено от The Mirror... за 2/4-то става въпрос. Фен си на DT то си личи... На к'во свириш и на колко години си? Давай други идейки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калата,

1.прогресивчето е добро като синтетично изпълнение, макар и аз само на разпределението на клавирния звук да се изкефих.

2..... но заемките от DT са очебийни... особено от The Mirror... за 2/4-то става въпрос. Фен си на DT то си личи... 3. На к'во свириш и на колко години си?

4. Давай други идейки...

1. Сърдечно благодаря за положителните оценки

2. Целта беше да чуя 9-ките (двете квинти) как обаждат през Маршалчето в каква да е композиция, колкото и заимствана и мижава да е

3. Ский ми профила и тема "Самопредставяне"

4. Още веднъж благодаря за положителните оценки, дано съм вдъхновил достатъчно:) ....и не заспивай пред екрана, идейките предстоят...скоро...само да докопам яка връзка за ъплоуд:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2. Целта беше да чуя 9-ките (двете квинти) как обаждат през Маршалчето в каква да е композиция

 

?!?

Какво Мarshall-че, ве... На мен китарата и баса си ми звучат "синтетика"... сиреч синтезаторни... или си прекарвал line-out-а през Marshall?!? Нещо не те доразбрах май... :)

Или само се шегувкаш тука с тия усилватели!?

Ако наистина имаш китара и Marshall, би трябвало да можеш по-добре да направиш микса, струва ми се!

Китарата самостоятелно звучи добре, макар да мисля. че е синтезирана... или бъркам?! Абе синтетична си е, ей го сега пак я слушам...

 

Чалгата не ме кефи, личи си че е неискрена... за разлика от прогресив темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.