Jump to content
Българският форум за музиканти

Звукова карта


prodanoff

Recommended Posts

Кажете някоя звукова карта, която става за live sound, имам в предвид за репетиции. Трябва ми да има поне 2 входа и 2 изхода да мога да сложа 2 микрофона на входа и на изхода - аудио система и слушалки. Не ми трябва да е кой знае какво нещо но да няма забавяне и да е до 150 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според изискванията които имаш и парите с които разполагаш, поне според мен е леко невъзможно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според изискванията които имаш и парите с които разполагаш, поне според мен е леко невъзможно...

 

Е какво толкова искам :):D:D

Два входа и два изхода и да не засича :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е малко :girl_witch: Иначе една такава имаме - http://line6.com/podstudioux2/ Отговаря на всички изиквания... без цената :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. За микрофоните ти трябват микрофонни предусилватели, с които този аудио интерфейс не разполага. Ако са кондензаторни - ти трябва и 48 волта фантомно захранване.

Изходите, така както си описал за аудио система и слушалки - подразбираш, че като пише 2 изхода за някой аудиоинтерфейс то те са 2 стерео ( т.е. 2х2 = 4), но в повечето случаи не е така. В този аудиоинтерфейс, който си посочил това са си два моно изхода (можеш да ги разглеждаш като ляв и десен на стереото).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок тогава моля избройте каква техника трябва да купя, за да постигна желания ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок де кажете какво трябва да се купи забравете границата от 150 лв :thumbs_up:

Дайте примерна техника + линк

Редактирано от 6KyMb@ta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох ти. От личен опит нулева латенция и всичко което искаш. Ама сигурно може и нещо по-евтинко... За качеството вече незнам. Иначе с тази карта върви и много готин софт който за лайв е супер. За мен може би едни от най-добрите симулации.

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо от типа на MAudio MobilePre / FastTrack би трябвало да свърши работа, за малко повече пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам такова трябва. Иначе с 150 лева нямам как да се разминеш. Иначе лайн 6-то е на същата цена(почти). Кое от двете е по-добро не мога да твърдя, защото съм пробвал само модела на лайн 6, а на м-аудио нищо не съм пробвал. Иначе за мен си заслужава(лайн-а) заради готиния софт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.