Jump to content
Българският форум за музиканти

Клавир-а: част от една група, или гост в нея?


NoSoul

Има ли място един клавир в по-сериозен колектив?  

56 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Възникна спор с една дружка. Разправя ми че не било мястото на клавира по групи. Или сам, или е като коте в калчища. Са че го нахраних на цялата рода едно на ръка, ма почнаха да ме хапят и др. Пък си викам що ли не пусна една анкетка :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За мен верният отговор е 2! И въобще не е задължително да е само прогресив...за голяма част от музикалния спектър! :read:

 

П.С. Крайно време е да сложат емотиконка с такова дето свири на клавишни :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в този контекст:след като синтезаторите станаха толкова богати на брутални бленди,има ли нужда групата от китарист? :headbang:

 

Edit:що за малоумни въпроси!!!много ясно!!!глрупа без пианист не е група.аз поне за сега умен китарист не съм виждал.най-благородния инструмент с най-благородните изпълнители.в която и да е група винаги има няква подложка,я органче,я фендер пиянце...а вече съм по-съгласен да съществува група без китарист,отколкото без пианист!!!

Редактирано от Topsun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно оня ден го казах - само клавир-а може да направи цяла група. Интересно ми е да видя как една китара ще направи същото. В една група на един китарист му трябва я басист, я ритъм китара.... на един клавирист според вас какво му трябва освен пийване :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако свириш пауър,прогресив,блек хубаво е да има.особено в пауър и прогресив метъла.аз пауър без синтезатори не виждам.а в блек метъла по някой път си е нужно нещо по-инфернално да се бутне-орган или нещо такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно оня ден го казах - само клавир-а може да направи цяла група. Интересно ми е да видя как една китара ще направи същото. В една група на един китарист му трябва я басист, я ритъм китара.... на един клавирист според вас какво му трябва освен пийване :headbang:

Абе не дейте така бе...всеки един си трябва за да стане групата като хората: и китарист и басист и барабанист и клавирист и каквото още дойде...

 

Това, че с новите машинки можеш да правиш всичко е друг въпрос :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клавира си е дзвер. Кво ли не излиза тия дни от него, но както се казва "нема по-убаво от истинскито нещо" :green: . За всеки инструмент и за всеки човек си има място в групата. ХОХОХО, Весела Коледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А весела коледа :happy: Дето се вика наздраве и кво ви пука кой е нужния. Важното е да няма безполезен :happy::unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.