Jump to content
Българският форум за музиканти

Blues In G


Tozi

Recommended Posts

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много гот се е получило!

И ciriljhonson с това "соло на гребен" - хем има пързалки между тоновете, хем е толкова идейно! :rockon:

И, независимо от различния тон на китарите, Роко май е сложил някакъв ефект или е филтрирал целия трак, та всички партии звучат подравненко...

Супер сте!

 

Дано ми остане време до края на седмицата (и да ми хрумне свеж запас от идеи)... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гот се е получило!

И ciriljhonson с това "соло на гребен" - хем има пързалки между тоновете, хем е толкова идейно! :cheers2:

И, независимо от различния тон на китарите, Роко май е сложил някакъв ефект или е филтрирал целия трак, та всички партии звучат подравненко...

Супер сте!

 

Дано ми остане време до края на седмицата (и да ми хрумне свеж запас от идеи)... :)

Angelina изпей темичката от началото за да завършим парчето композиционно - с други думи: ПОВТОРИ началото за край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да използвам възможността и да се оплача. Днес трябваше да дремна около час,щото от седмица спя нередовно заради разни курсови. Това хубаво,ама повлиян от форумния ентусизъм се хванах да свиря и отиде спането :cheers2: .

 

С други думи-голямо густо :) Фала на такъви хора като вас и да живеей мисълта музикантска!

Бицев преди време беше предложил да се издаде сборен албум с джемчета,гласувам с 2 ръце и 3 крака този да попадне там :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За завършек и аз се... разписах, на пецето докато биасират ламбитйе.

 

Както е казал народа:

Барабар Петко слепи ги ражда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ааа, можело и на пецето. ;) И си е станало готинко. :)

Значи, това тракче да си го дръпне @Angelina и да се вмъкне м/у жичките на @flisk преброявайки до колкото й се брои. Така ще имаме завършен "Блус на Преброителя". :D

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доизкарах нещо, ама съм продължила след Роко, че покрай @flisk няма място за броене... :)

Мале, такъв звук се заформи в тоя джем... :)

Имам чувството, че всеки от нас е застанал в различна 'галерия на пещерата'...

 

Преброител джем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.